Zdrowie

zdrowie dieta zdrowe odżywianie zdrowe nawyki
Dowiedz się jak żyć zdrowo. Foto: theseanster93, flickr.com

Witaj w naszym dziale poświęconym szeroko pojętemu zdrowiu! Znajdziesz tutaj informację z zakresu zdrowia oraz zdrowego odżywiania się. Odwiedzaj nas regularnie, a dowiesz się, jak zachować zdrowie oraz piękno!

jakie są najlepsze domowe sposoby na kaca?Domowe sposoby na kaca

Co zrobić, jeżeli dopadł Cię "kac morderca"? Z pomocą przychodzą nam domowe sposoby na kaca, dzięki którym jesteśmy w stanie złagodzić nudności i fatalne samopoczucie, które często towarzyszą nam po mocno zakrapianej imprezie. Poznaj domowe sposoby na kaca!
(czytaj więcej: Domowe sposoby na kaca)

Czy picie wody z kranu jest niezdrowe?Czy picie kranówki jest zdrowe?

Nie ufamy kranówce. Nie chcemy jej pić, zamiast niej wolimy kupować wodę w sklepie. Czy to dobrze? Czy picie kranówki jest niezdrowe? Okazuje się, że kranówka jest lepsza od wielu wód, które sprzedawane są w sklepach! Sprawdź wyniki badań i dowiedz się, czy woda z kranu jest niezdrowa.
(czytaj więcej: Czy picie kranówki jest zdrowe?)

czym zastąpić kawę?Czym zastąpić kawę?

Kawa ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Jednak spożywana w nadmiernych ilościach może nam zaszkodzić. Jeżeli pijemy więcej niż cztery filiżanki dziennie, powinnyśmy pomyśleć o częściowym ograniczeniu jej spożywania. Z pomocą przychodzą nam zdrowe napoje kawowe.
(czytaj więcej: Czym zastąpić kawę?)

czy lecytyna poprawia pamięć?Czy lecytyna naprawdę poprawia pamięć? [TEST]

Czy lecytyna naprawdę poprawia pamięć? Czy działa? Postanowiliśmy sprawdzić to na sobie! Zrobiliśmy test pamięci, a następnie powtórzyliśmy go po miesiącu łykania lecytyny sojowej. Porównaliśmy wyniki testu, które jednoznacznie dają odpowiedź. Sprawdź, co nam wyszło!
(czytaj więcej: Czy lecytyna naprawdę poprawia pamięć? [TEST])

piwo korzyści zdrowotneChcesz być zdrowy? Pij piwo!

Już nie musisz czekać na nadejście weekendu, aby bez wyrzutów sumienia napić się piwa! Badania nad złotym trunkiem dowodzą jednoznacznie – regularne picie piwa jest bardzo zdrowe!
(czytaj więcej: Chcesz być zdrowy? Pij piwo!)

grzybek tybetańskiGrzybek tybetański - wyhoduj we własnej kuchni eliksir życia!

Czy wiesz, że we własnym domu, bez żadnego doświadczenia, za grosze, w bardzo prosty sposób możesz przygotowywać własny napój obniżający ciśnienie, chroniący przed rakiem, zwalczający wrzody, oczyszczający organizm, a nawet pomagający w walce z bezsennością? Chcesz wiedzieć, o czym mowa? O grzybku tybetańskim! (czytaj więcej: Grzybek tybetański)

badania okresoweBadania okresowe

W zgiełku codziennych obowiązków zapominamy często o tym, co powinno być dla nas najważniejsze – o naszym zdrowiu. Lekarzy unikamy jak ognia. A szkoda, ponieważ im wcześniej zdiagnozuje się problem, tym większa szansa, że da się z niego wyjść bez szwanku. (czytaj więcej: Badania okresowe)

 

 


comments powered by Disqus
redakcja  |   o nas  |   dla mediów  |   reklama  |   współpraca  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2013 © ZdrowyPortal.com. Wszelkie prawa zastrzeżone