tłumaczenia przysięgłe

Rozmowy o zdrowiu w kuchni - czego używać, czego nie, co warto wprowadzić do swojego menu, zdrowe odżywanie itp.

tłumaczenia przysięgłe

Postprzez victoria » 21 mar 2019, o 09:42

Ostatnio znajoma poleciła mi zlecić tłumaczenia przysięgłe w Lingua Lab. Słyszeliście wcześniej o tym biurze?
victoria

Re: tłumaczenia przysięgłe

Postprzez HermionaG » 22 kwi 2019, o 20:08

Jeżeli potrzebujesz prawdziwych profesjonalistów którzy zajmą się tłumaczeniami przysięgłymi to polecam Ci sie zainteresować stroną jaką jest https://berligo.com/tlumaczenia-specjalistyczne/ Znajdziesz tutaj wielu profejsonalnych tłumaczy dla których żadne zadanie nie będzie niemożliwe do wykonania. Na pewno uda Ci sie tutaj uzyskać okazyjną ofertę.
HermionaG

Postprzez skriv » 30 sie 2021, o 15:37

Tego biura nie znam, ale mogę podpowiedzieć, że w sprawie tłumaczeń uwierzytelnionych czy zwykłych warto się zgłosić do biura tłumaczeń Skrivanek. W zespole są doświadczeni specjaliści, m.in. tłumacz rosyjsko polski, polsko-szwedzki czy angielsko-polski — z pewnością podołają każdemu zleceniu.
skriv

Postprzez Martica » 7 paź 2021, o 12:29

Tłumaczenia przysięgłe to bardzo poważna sprawa, dlatego musza być wykonane przez osobę z uprawnieniami. Bardzo dobre tłumaczenia wykonują tłumacze z biura Germalex germalex.pl . U nich możecie zlecić wykonanie przekładów z języka niemieckiego. Na stronie biura znajdziecie informacje, jakie dokumenty można u nich przetłumaczyć oraz poznacie przykładowe ceny.
Martica

Postprzez Bakłażan » 25 lis 2021, o 17:09

Niestety ja jeszcze akurat z takich tłumaczeń nie korzystałem, ale może faktycznie w przyszłości będzie okazja to zrobić. Na ten moment najbardziej odpowiadają mi tłumaczenia dowodu rejestracyjnego https://turbotlumaczenia.pl/tlumaczenie ... racyjnego/ i już teraz dokładnie wiem, że są one niezbędne.
Bakłażan

Powrót do Zdrowie w kuchni