Oczyszczenie twarzy

Dyskusje o kobiecych sprawach, problemach i wszystkim tym, co dla nas ważne!

Oczyszczenie twarzy

Postprzez fitgirl » 5 paź 2019, o 15:30

Hej. Oczyszczenie twarzy jest dla mnie bardzo ważne. Mam skórę trądzikową i zastanawiam się jak zapobiec temu by ona się nie świeciła. Macie swoje sposoby i dobre kosmetyki, które w tym pomagają?
fitgirl

Re: Oczyszczenie twarzy

Postprzez kalina0 » 5 paź 2019, o 15:32

Ja na co dzień stawiam na naturalne kosmetyki i także oczyszczam twarz żelami, które mają odpowiedni skład. Teraz także jest dla mnie odkryciem rześki tonik lawenda Hildegard Braukmann. Po nim moja skóra jest matowa i dobrze oczyszczona. Pasuje mi ten kosmetyk, ponieważ jest skuteczny.
kalina0

Postprzez kaga77 » 7 lis 2019, o 17:50

Dobre kosmetyki to podstawa :) Fajne produkty ma Eveline, szczególnie ta seria Clean Your Skin. Mam żel do mycia twarzy 3w1 i peeling gommage do twarzy. Skuteczne a przy tym niedrogie,. Widziałam je tylko w hebe więc sądzę, że tylko tam mozna je dostać.
kaga77

Postprzez kafarka » 15 sty 2020, o 17:27

Nie znam kobiety, która zdecydowała się na profesjonalne oczyszczanie cery i nie była zadowolona. Na https://klinikamiracki.pl/hydrafacial/ poczytajcie, te zabiegi oczyszczają a przy okazji złuszczają stary naskórek. Dzięki temu usuwają przebarwienia i naprawdę dogłębnie nawilżają cerę
kafarka

Postprzez kolorka » 22 lut 2020, o 15:33

ja tez zdecydowalam sie na oczyszczanie twarzy u specjalisty poniewaz kosmetyki nie dawaly satysfakcjonujacych efektow, a tak to pani dopasowala odpowiedni peeling do mojej cery https://katowice.dermed.pl/pl/zabiegi/o ... ie-twarzy/ zalezalo mi przede wszystkim na nawilzeniu, mialam wykonany Glow enhancing ktory przywraca odpwiedni poziom nawilzenia a skora jest gladka i promienna :)
kolorka

Postprzez Alfred3232 » 1 mar 2020, o 17:11

fajne kosmetyki do ciała i włosów ostatnio kupuje w tym sklepie internetowym https://sklep.fryzaw.pl/ tam jest duzy wybor kosmetykow roznych producentow, wszystkie z gorej polki takze super jakosc. A ceny calkiem w porządku
Alfred3232

Postprzez meryluu » 6 mar 2020, o 18:51

ja stosuje do oczyszczania twarzy szczoteczke soniczna dermofuture, sporo slyszalam o tym gadzecie i stwierdzilam ze wyprobuje na sobie, czesto jeszcze w delegacje i przyznam, ze do tej pory ciezko mi bylo zadbac o prawidlowa pielegnacje twarzy, teraz jest zdecydowanie lepiej, taka szczoteczka ulatwia sprawe, pobudza naczynia krwionosne i ladnie oczyszcza z pozostalosci makijazu
meryluu

Postprzez szyszka » 28 cze 2020, o 09:43

Ja uzywam plynu micelarnego melonowego i okazyjnie chusteczek do demakijazu twarzy oczu i ust z bielendy :)
szyszka

Postprzez AT2010 » 6 lip 2020, o 10:42

Dziewczyny, a czy któraś z Was używa szczoteczki sonicznej do oczyszczania twarzy? Ja się właśnie zastanawiam nad zakupem, a że nie jest to mała kwota, to chciałabym mieć pewność, że wybiorę dobrze. Mam skórę wrażliwą, naczynkową i nie wiem, czy taka szczoteczka nie będzie zbyt silna, mocna dla mnie? I czy czyszczenie twarzy przy pomocy szczoteczki jest rzeczywiście znacznie bardziej skuteczne niż klasyczne oczyszczanie cery? Czy twarz jest po zastosowaniu szczoteczki faktycznie czystsza?

pozdrawiam, Anna
wywóz gruzu Warszawa
AT2010

Postprzez kolorowalaska » 20 wrz 2020, o 18:34

Ja do oczyszczania uzywam pilingu do twarzy detoksykujacego z bielendy, to jest seria eco nature. On ma male drobinki ktore zluszczaja stary martwy naskorek, usuwaja nadmiar sebum no i odswiezaja skore. DLa mnie rerwelacja !
kolorowalaska

Następna strona

Powrót do Kobiece sprawy