Kosmetyki

Dyskusje o kobiecych sprawach, problemach i wszystkim tym, co dla nas ważne!

Re: Kosmetyki

Postprzez Honzik » 24 kwi 2020, o 11:02

W takim razie może warto zwrócić uwagę na ofertę od https://forever-aloe.pl/ w przypadku których będziecie mogli liczyć na naprawdę fajny skład i jednocześnie skuteczność w poprawie wyglądu, nawilżenia, czy rozwiązania problemów z nadmiernym trądzikiem. Na początku byłem sceptyczny, jednak aloes naprawdę skutecznie mnie przekonał :)
Honzik

Postprzez Mateo 77 » 29 kwi 2020, o 11:59

Trzeba przyznać, że dzisiaj jest o wiele prościej zadbać o swoją urodę, jeśli komuś na tym zależy. Ja sam już od dawna zacząłem zwracać uwagę na stosowane przeze mnie kremy, bo mam świadomość, że jeśli teraz nie zadbam o odpowiednią pielęgnację, to potem ciężej będzie uratować zdrowy wygląd skóry. Aktualnie testuję masło do ciała Yope kupione w https://horex.pl/yope.html i przyznaję, że skóra jest fajnie nawilżona dzięki masłu shea i awokado. Nie ukrywam, że żonie bardzo podoba się ten zapach, co jest powodem do wielu komplementów z jej strony :D
Mateo 77

Postprzez Kedrol » 4 maja 2020, o 00:31

fitgirl napisał(a):Hej, mam problemy z suchą skórą i szukam dobrego kosmetyku, balsamu, olejku, który nawilży moją skórę. Polecilibyście coś?

Bardzo polecam Ci korzystanie z oleju kokosowego, nie musi być drogi a idealnie natłuszcza suchą cerę. Także jeżeli się malujesz to zacznij korzystać z naturalnych kosmetyków, najlepiej mineralnych takich jak Annabelle Minerals, aby nie podrażniać tej skóry. I delikatne peelingi, nawet z drobnoziarnistej kawy czy fasoli mung raz na tydzień, aby pozbyć się tej zniszczonej skóry. Czytałem też sporo, że w różny sposó podrażniamy swoją skórę, pocznając od gorących kąpieli to nieodpowiednich akcesorii także. Moje dziewczyny chwalą sobie, że gąbeczki do makijażu zdecydowanie delikatniejsze są niż pędzle do nakładania pudru. Myślę, że technik jest od groma, a dzięki metodzie prób i błędów z pewnością znajdziesz odpowedź dla siebie
Kedrol

Postprzez sylwia05 » 19 maja 2020, o 08:17

Moda na kosmetyki naturalne trwa w najlepsze i pewnie długo się to nie zmieni. Kobiety coraz bardziej świadomie wybierają produkty do codziennej pielęgnacji. Na tym nie warto poprzestawać. Sklep internetowy https://scandiacosmetics.pl proponuje kosmetyki naturalne lokalne. Tu kupicie także produkty do makijażu, do ciała, twarzy, a także i do włosów - wszystko oczywiście ekologiczne, naturalne.
sylwia05

Postprzez toti4 » 29 maja 2020, o 16:53

Nie wiem czy też tak macie, ale ja generalnie mam problem z suchą skórą, skłonną do podrażnień. Niektóre kosmetyki wręcz jeszcze pogarszają wszystko. Przydałby mi się może jakiś krem regeneracyjny , żeby nareszcie tę skórę odpowiednio nawilżyć, wzmocnić. Tylko żeby naprawdę był skuteczny.
toti4

Postprzez kwiatek » 2 cze 2020, o 11:14

Hejka. Skoro mowa o kosmetykach to zastanawiam się jakie najczęściej i gdzie kupujecie kosmetyki jeśli chodzi o makijaż? Bo ja jestem zdania, że nie ma to jak kosmetyki naturalne nawet jeśli chodzi o kosmetyki do makijażu. Dlatego też szukałam takich kosmetyków w internecie i tak znalazłam ten sklep https://www.perfumesco.pl/naturalny-rozswietlacz w którym to mają bardzo duży wybór w naturalnych kosmetykach do makijażu
kwiatek

Postprzez kiciajola » 13 cze 2020, o 19:30

Odkryłam niesamowitą bazę pod podkład z bielendy nawilżająca hydro baza pod makijaż z kwasem hialuronowym make up academie glass skin jest rewelacyjna. Używała ją któraś z was może ??
kiciajola

Postprzez fiona45 » 24 cze 2020, o 11:25

Przyznam, że ja ostatnio dużo kosmetyków naturalnych kupuje i je uwielbiam. Próbowaliśmy ostatnio kosmetyków na bazie aloesu i sprawdzają się super. Sami zerknijcie jaka szeroka gama produktów tego typu jest na http://najlepszyaloes.pl . Mają tam wiele ciekawych form aloesa, bo w napojach, balsamach, żelach itp.
fiona45

Postprzez Swabella357 » 27 cze 2020, o 22:33

Przydatny wątek, dziękuję za wszystkie polecenia
Swabella357

Postprzez szyszka » 28 cze 2020, o 09:36

kiciajola napisał(a):Odkryłam niesamowitą bazę pod podkład z bielendy nawilżająca hydro baza pod makijaż z kwasem hialuronowym make up academie glass skin jest rewelacyjna. Używała ją któraś z was może ??

ZNAM ! Jest cudowna :D Chociaz ostatnio spróbowalam kaszmirowej bazy pod makijaz z nićmi piekna i tez jest genialna :) To ta sama seria make up academie z rossmana :)
szyszka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kobiece sprawy