Remont łazienki

Dyskusje o kobiecych sprawach, problemach i wszystkim tym, co dla nas ważne!

Re: Remont łazienki

Postprzez viktoria34 » 25 sie 2020, o 10:06

Znalezienie dobrej ekipy remontowej to nie lada zadanie, nam na szczęście udało się znaleźć najlepszą - otomistrz.pl. U nas remontem zajęli się profesjonalnie, poszło im super. Pracowali porządnie, w bardzo korzystnej cenie. Remont zakończyli w terminie, pracując bardzo rzetelnie, polecam ich serdecznie, spisali się super. Widać było, że to kompetentni fachowcy.
viktoria34

Postprzez micha » 28 wrz 2020, o 06:57

Mam pralkę electroluxa z serii perfect care 600 i jestem bardzo zadowolona. Póki co nic złego się z nią nie dzieje, bardzo dobrze dopiera, do tego sama dobiera czas trwania prania do wielkości załadunku.
micha

Postprzez kingazajac63 » 14 paź 2020, o 12:17

Po remoncie łazienki warto wyposażyć ją w odpowiednie dodatki. Ja postawiłam w swojej łazience na rośliny, ale się okazuje, że nie wszystkie się do tego nadają . Tutaj https://ogrodolandia.pl/rosliny-doniczkowe-w-lazience znalazłam konkretne gatunki roślin, które się sprawdzają. Polecam
kingazajac63

Postprzez bonsly » 19 paź 2020, o 12:52

Ja to się tak zastanawiam, czy powinnam z remontem łazienki poczekać, czy jednak nie... Chciałabym na pewno pompy pionowe założyć w domu ogólnie, bo przecież nie możemy ciągle mieć problemów z takimi samymi zastojami wody i niskim ciśnieniem... Ale czy to jest sens zakładać? Wyspecjalizowanych pracowników nie mogę zapytać, bo chcę zamawiać online, a tak poza tym, to po prostu się nie ogarniam.
bonsly

Postprzez viktoria34 » 21 paź 2020, o 05:28

Ja też potrzebowałem takiego fachowca do awarii hydrauliki w swoim domu. Zacząłem więc szukać udrażnianie rur Warszawa i na stronie https://otomistrz.pl/hydraulik/ znalazłem firmę, na którą się ostatecznie zdecydowałem. Mają oni naprawdę wiele lat doświadczenia w tym zakresie. Świadczą swoje usługi zarówno prywatnym osobom, jak i firmom czy instytucjom. Panowie podjechali pod wskazany adres z profesjonalnym sprzętem i szybko naprawili to co wymagało naprawy. Bardzo profesjonalne podejście zarówno do problemu jak i do klienta za całkiem przyzwoite pieniądze.
viktoria34

Postprzez sikora » 21 paź 2020, o 13:08

Warto też pomyśleć o zakupie odpowiedniej umywalki ściennej. W sklepie internetowym Prima łazienki https://prima-lazienki.pl/106-umywalki-scienne można znaleźć bardzo duży wybór takich artykułów. Polecam się rozejrzeć.
sikora

Poprzednia strona

Powrót do Kobiece sprawy