Wózek dziecięcy

Dyskusje o kobiecych sprawach, problemach i wszystkim tym, co dla nas ważne!

Re: Wózek dziecięcy

Postprzez Antosia32 » 24 cze 2020, o 11:22

Super wózki widziałam ostatnio na https://www.wozki-foteliki.pl . Takie właśnie wózki dziecięce 2w1 czy nawet 3w1 sprawdzą się najlepiej do użytkowania. Wybór jednak jest szeroki i ciężko się zdecydować na coś konkretnego. Warto jednak szukać i znajdować ciekawe propozycje.
Antosia32

Postprzez majczuk » 15 wrz 2020, o 13:43

Co do wyboru wózka dla naszego dziecka to ja wam powiem że tutaj https://espiro.pl/jaki-wozek-dzieciecy- ... la-dziecka macie ciekawyy artykuł na temat tego jaki będzie dla was najodpowiedniejszy. Mi to pomogło z wyborem a nie jest to takie proste jak się wydaje, a to zakup na dłużej.
majczuk

Postprzez femina » 21 paź 2020, o 06:11

Ja od początku nie zamierzałam wydać dużo na wózek ale nie chciałam też jakiejś tandety kupić co się rozwali po pierwszym spacerze, pochodziłam trochę po sklepach ale wybrałam x -lander, ale kupiłam go w necie bo tam jednak można kupić taniej jak są jakieś promocje
femina

Postprzez sylviaszsz » 30 paź 2020, o 09:28

Jak zalezy Wam na jakości a przy tym niewysokiej cenie to wózki Easy Go są fajne :) kupiliśmy kilka miesięcy temu spacerówkę Minima Plus w tym rózowym kolorze. Super jest, taki zwinny, skrętny, dobrze wyważony.
sylviaszsz

Postprzez honorata76 » 23 kwi 2021, o 07:24

Bardzo dobry wózek dziecięcy dostaniesz od https://insevio.com/ :D My mamy ten model wózka Insevio Dolphin w kolorze Ocean Blue i lepszego wyboru nie mogłam podjąć. Wózek taki bardziej miejski, ale przetestowaliśmy go lesie na spacerze i też dał radę, więc jak ktoś chce nieduży dobrze składany wózek to polecam.
honorata76

Postprzez karin » 28 maja 2021, o 17:36

Uważam, że lepszą, a przede wszystkim tańszą alternatywą dla wózka jest chusta dla niemowląt . W ten sposób mamy cały czas oko na dziecko, które zresztą czuje się bezpiecznie, dzięki bliskości mamy. Widziałam takie chusty na Tulisie.pl. Mają szeroki asortyment, a ceny są też na każdą kieszeń. Plusem jest też to, że angażują się w akcje charytatywne, przekazując na dzieci część pieniędzy.
karin

Postprzez zassa » 22 cze 2021, o 05:22

A ja jestem za tym żeby zamawiać wózki online bo to bezpieczniejsze ale nie wszędzie chyba można zamówić wózek za darmo i go wypróbować a jak się nie spodoba to po prostu odesłać. Taką możliwość daje x-lander, pewnie dlatego że każdy jak ten wózek zobaczy na żywo to nie chce go już oddawać :)
zassa

Poprzednia strona

Powrót do Kobiece sprawy