ciaza

Dyskusje o kobiecych sprawach, problemach i wszystkim tym, co dla nas ważne!

Re: ciaza

Postprzez zdrowotna778 » 29 kwi 2020, o 23:50

Mam nadzieję, że za niedługo dołączę do waszego grona brzuchatek! U mnie od kilku miesięcy jedyny temat to bezpłodność objawy. Wszystko to kosztuje nas sporo nerwów i napięcia; mam nadzieję, że sytuacja wkrótce się unormuje!
zdrowotna778

Postprzez Kacper77 » 5 maja 2020, o 18:15

Jeśli chodzi o laktację, to mogą przydać się wkładki laktacyjne, np. takie https://www.philips.pl/c-p/SCF254_60/av ... laktacyjne . Generalnie są niewidoczne pod ubraniem, delikatne i przyjemne w dotyku. :) Dają poczucie komfortu, więc jeśli kobieta w trakcie laktacji, potrzebuje takich akcesoriów, to warto się w nie zaopatrzyć. W ogóle oferta Philips Avent jest bogata w podobne akcesoria dla mamy i dziecka.
Kacper77

Postprzez HermionaG » 28 maja 2020, o 16:16

Ja również jestem w ciązy i koleżanka poleciła mi zakup laktatora, poleca model lakta zoe z strony https://www.simed.pl/ i chyba się zdecyduję. Ona używała go do pobudzenia laktacji, dzięki trybom ssania zbliżonym do ssania dziecka pobudzała swoje brodawki, ja raczej odciągałabym nadmiar bo wiem ile produkuje po pierwszym dziecku.
HermionaG

Postprzez Anka21 » 29 cze 2020, o 21:10

Nie powinniście bagatelizować takich elementów. Jeśli widzicie, że Wsze dziecko ma problemy z żywieniem, to powinniście temu jak najszybciej przeciwdziałać. W kontekście mleka z butelki, sporo cennych wskazówek na ten temat znajdziecie w http://mamotoja.pl/jakie-mleko-do-butel ... ,r1p1.html Zajrzyjcie tam już teraz.
Anka21

Postprzez Opuncja » 14 wrz 2020, o 15:58

Podczas ciąży chyba najwygodniej chodzi się w dresie damskim. Znalazłam tyle ciekawych rozwiązań, tak różne dresy https://allani.pl/wyszukaj/dresy , że aż trudno wybrać. Zauważyłam, że króluje pudrowy róż, który zresztą bardzo przypadł mi do gustu. Dresy damskie widziałam w bardzo dobrych cenach. Warto zerknąć.
Opuncja

Postprzez grażka » 15 wrz 2020, o 07:20

Warto będąc w ciąży przemyśleć bankowanie krwi pępowinowej. To taka szansa, która może się nie powtórzyć. Komórki macierzyste mogą potem pomóc w leczeniu wielu trudnych chorób. Mi oferta Diagnostyka Bank Komórek Macierzystych wydała się najbardziej atrakcyjna i tam właśnie mam podpisaną umowę.
grażka

Postprzez meryluu » 18 wrz 2020, o 07:01

no i podstawa- wybór szpitala do porodu. to bardzo wazne, teraz w wielu szpitalach nie ma mozliwosci porodow rodzinnych, a ja sobie nie wyobrazam , zeby meza przy mnie nie bylo. dlatego wlasnie wybralam szpital Medicover, bo tam maz moze mi towrzyszyc nawet podczas cesarskiego ciecia i potem kangurowac maluszka
meryluu

Postprzez kaszabarabasza » 7 paź 2020, o 14:47

Co prawda to prawda. Jeżeli ktoś ma w ogóle możliwość wyboru szpitala to jak najbardziej warto się nad tym zastanowić. A poza tym moim zdaniem warto także robić badania prenatalne. Ja chodziłam na badania do dr Rozmus-Warcholińskiej, która pewnie dalej przyjmuje w Gyncentrum w Częstochowie. To jedna z najlepszych lekarzy na jakich trafiłam.
kaszabarabasza

Postprzez martak » wczoraj, o 11:53

W ciąży miałam problemy z suchością pochwy. Na szczęście trafiłam na preparat Vagisan, dostępny w aptece bez recepty. Przede wszystkim nawilża i natłuszcza - no i można go stosować podczas ciąży oraz karmienia piersią bo nie zawiera hormonów.
martak

Poprzednia strona

Powrót do Kobiece sprawy