Infekcje intymne

Dyskusje o kobiecych sprawach, problemach i wszystkim tym, co dla nas ważne!

Re: Infekcje intymne

Postprzez Bozennnka2312 » 6 sty 2019, o 18:38

trzeba po prostu isc do ginekologa
Bozennnka2312

Postprzez NawrockaAsia » 1 lut 2019, o 19:41

A słyszeliśice o bieliznie z jonami srebra - https://www.kinga.com.pl/figi/z-jonami-srebra ? Ponoć ma właściwości bakteriobójcze. Ja mam problem z częstymi infekcjami więc zastanawiam się nad zakupem. Któraś z Pan takie ma?
NawrockaAsia

Postprzez femina » 12 cze 2019, o 06:20

mnie czesto takie infekcje dopadają
femina

Postprzez zassa » 12 cze 2019, o 10:31

Mnie nie ale ostatnio wyszła mi nieco gorsza cytologia, ginekologa zasugerował mi że powinnam zrobić test na HPV bo taka infekcja może być przyczyną tego stanu i mówił że powinnam stosować Papilocare, takie nowy żel dopochwowy którego właściwości umożliwiają stworzenie warstwy ochronnej w obrębie szyjki macicy, powinno się go stosować minimum 3 miesiące
zassa

Postprzez bonsly » 18 cze 2019, o 08:08

Każdemu zdarza się czasem załapać taką infekcję i nie jest to szczególnie przyjemne. Zarówno infekcja grzybicza u mężczyzn jak i u kobiet boli, szczypie i chcemy, by jak najszybciej minęła. Dobrze, że od paru lat powiększa się liczba produktów takich jak Octenisept, zwalczających bakterie i grzyby.
bonsly

Postprzez zdrowaśkowa » 7 lip 2019, o 06:30

A miałyście kiedyś suchość pochwy po porodzie? Jest to problem który dość często dotyka kobiety, a jak wiadomo organizm kobiety zwłaszcza po porodzie jest bardzo osłabiony https://tantumrosa.pl/suchosc-pochwy-po ... komfortem/
zdrowaśkowa

Postprzez mather » 26 lip 2019, o 09:45

Niestety, to częsty problem, który pogłębia fakt, że nie zawsze wiemy co na infekcję intymną zastosować. Mało się o tym mówi, a przecież to lekarza nie dostaniemy się od ręki, żeby w razie czego zastosować odpowiednie leczenie. Ja mam od dawna jeden środek, ale średnio działa, wiec chyba zamienię go na inny.
mather

Postprzez HermionaG » 29 sie 2019, o 14:46

Jeżeli chodzi o infekcje intymne to mnie męczy pieczenie swędzenie pochwy czytałam sporo na temat domowych sposobów na stronie https://zagojeni.pl/otarcia-skaleczenia ... to-sposob/ i będę musiała przetestować je na sobie, wstydze się iść do ginekologa bo mieszkam w małej mieścinie i kazdy każdego zna. Wiem że lekarza obowiązuje tajemnica lekarska ale wole chuchac na zimne.
HermionaG

Postprzez Gosiaczkwoa » 21 paź 2019, o 18:37

O przyczynach infekcji intymnych, ich leczeniu oraz tym, jak im zapobiegać możecie szerzej poczytać tutaj: https://apteline.pl/artykuly/objawy-infekcji-intymnych Mi czasem też się przytrafią, ale wtedy od razu staram się działać by infekcja się nie powiększyła, bo to bardzo nieprzyjemne jest i boli a później i tak zawsze się kończy na lekarzu. Więc lepiej wcześniej niż później.
Gosiaczkwoa

Postprzez InnaJa » 5 lis 2019, o 11:45

Czasem infekcje intymne się powtarzają. Nie zawsze wynika to z brak higieny - po prostu niektóre kobiety mają większą skłonność do infekcji i np "łapią" ją po wizycie na basenie czy skorzystaniu z toalety w miejscach publicznych. Na takie infekcje bardzo o dobrze działa maść na infekcje intymne Octenisept. Maść działa grzybobójczo i bakteriobójczo i pomaga szybko pozbyć się nieprzyjemnego pieczenia i swędzenia okolic intymnych.
InnaJa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kobiece sprawy