Infekcje intymne

Dyskusje o kobiecych sprawach, problemach i wszystkim tym, co dla nas ważne!

Re: Infekcje intymne

Postprzez rashi01 » 20 maja 2020, o 10:01

Our company is the web development company in delhi it offers all type of services such as Web Design, Mobile App Development, Software Development, Android App Development for more details you can visit our site.
rashi01

Postprzez zenek23232 » 17 cze 2020, o 09:08

Infekcje intymne dotykają naprawdę bardzo wielu kobiet, ja bardzo duży problem miałam z nimi głównie w czasie ciąży…. Wtedy też postanowiłam zmienić ginekologa, miałam duże szczęście, że trafiłam na lek. Krzysztof Herman przyjmuje on w znanym Centrum Medycznym Babka Medica https://babkamedica.pl/ w Warszawie. Pomógł mi szybko zwalczyć infekcje, powiedział na co uważać i wszystko wyjaśnił. Z jego pomocą urodziłam już dwójkę dzieci, taki lekarz to prawdziwy skarb dla każdej kobiety.
zenek23232

Postprzez ula » 16 wrz 2020, o 05:52

W zasadzie dla mnie to codzienność, ale to też przez przerośnięcie jednej z warg pochwy. Wiem, że ten problem może rozwiązać plastyka warg sromowych mniejszych w Elite, dlatego chyba się tam wybiorę. Słyszałam o nich same dobre rzeczy, a przecież to jest ważne. Skoro ich chwalą, to warto tam iść.
ula

Postprzez tilala » 20 wrz 2020, o 18:10

Czy jesteście w stanie polecić jakiś lek na grzybicze zapalenie pochwy, który da radę w oczekiwaniu na wizytę u ginekologa? A najlepiej taki, który całkowicie będzie w stanie jej zapobiec. Już naprawdę męczą mnie ciągle nawracające infekcje, nie wiem jak mam sobie z nimi radzić...
tilala

Postprzez femina » wczoraj, o 10:47

Częste infekcje intymnie to może być równie dobrze objaw zakażenia hpv a w tej sytuacji dobrze jest stosować papilocare zeby usunąc tego wirusa zanim narobi szkód na szyjce macicy i wywoła raka szyjki macicy
femina

Poprzednia strona

Powrót do Kobiece sprawy