Za granice z dzieckiem?

Dyskusje o kobiecych sprawach, problemach i wszystkim tym, co dla nas ważne!

Za granice z dzieckiem?

Postprzez Natan » 26 paź 2017, o 17:30

Wybieracie się może na wakacje za granice? My z naszą córką w sumie nie byliśmy jeszcze nigdzie dalej. Szukam co do tego pomysłów i inspiracji. Niedawno trafiłam na taki artykuł http://zdzieckiemdo.pl/albania-z-dzieckiem/ , który trochę zainspirował mnie do wyjazdu całą rodzina.
Natan

Re: Za granice z dzieckiem?

Postprzez kariska77 » 1 lis 2017, o 01:26

A nie lepiej zabrać dziecko i pokazać mu jakieś ciekawe miasto w Polsce? Zerknij tutaj http://podrozujtaxi.pl/ dzięki temu nie trzeba samemu kluczyć ulicami nieznanego miasta tyko skupić sie na samym zwiedzaniu, a wycieczkę zapewni wam ktoś kto to miasto zna. Wydaje mi się, że to całkiem ciekawe rozwiązanie
kariska77

Postprzez kaszabarabasza » 21 lut 2018, o 12:18

Ja jednak przystałabym na naszym pięknym kraju, gdzie znajdziemy mnóstwo uroczych miejsc do spędzenia czasu oraz odpoczynku, a jednym z takich miejsc jest Górna Chata w Stroniu Śląskim. Kontakt z naturą, sporo ciekawych tras rowerowych oraz miejsc do długich spacerów.
kaszabarabasza

Postprzez micha » 8 mar 2018, o 09:04

A czemu za granicę? Jest przecież tyle pięknych miejsc w Polsce. Jeśli chcecie wypocząć to koniecznie zapoznajcie się z ofertą, jaką ma Wam do zaoferowania Pałac Domaniowski: http://palacdomaniowski.pl/. To naprawdę świetne miejsce na wyjazd dla całej rodziny - na miejscu znajduje się mnóstwo ciekawych atrakcji dla osób w każdym wieku. Myślę, że spodoba się Wam.
micha

Postprzez Martica » 23 mar 2018, o 13:38

Wiesz co wszystko zależy od tego jak duże jest dziecko i czy się tam wybieracie. Ja generalnie jestem trochę sceptycznie nastawiona na wyjazd za granicę z dziećmi. Mąż namawia mnie na majówkę za granica ale nie specjalnie podoba mi się ten pomysł. Znalazłam nad morzem fajną ofertę na majówkę https://www.primaveraspa.pl/cennik-paki ... rzem-2018/ - w Primaverze w Jastrzębiej Górze. Moim zdaniem to idealny pakiet na rodzinny wyjazd. Co sądzicie?
Martica

Postprzez Barubea » 26 mar 2018, o 11:16

może na Litwę? mnie to państwo osobiście urzeka ;)

Postprzez Mirazz » 27 maja 2018, o 19:18

Można jechać z dzieckiem za granicę ale trzeba się do takiej wyprawy przygotować. Poza biletami na samolot warto też zapewnić sobie i naszym pociechom komfortowy transport na lotnisko. Najlepiej zorganizować sobie dojazd na własną rękę (własnym samochodem) i zostawić go na parkingu w Krakowie Balicach. Ja tak zawsze robię - do lotniska mam dośc daleko więc nie chcę narażać dzieci na niewygody podróży. Jedziemy naszym autem i zostawiamy je na parkingu Parkuj Go na czas wylotu.
Mirazz

Postprzez anka1 » 28 maja 2018, o 09:41

Warto się przygotować na taki wyjazd.
anka1

Postprzez fitgirl » 30 cze 2018, o 17:21

Też szukamy jakiejś fajnej opcji wakacji. Musi to być zaplanowany wyjazd, bo z dzieckiem to wiecie, jak jest. Chodzi nam właśnie o zagraniczny wyjazd i w sumie już mamy kilka miejsc na oku. Głównie Grecja i ciepłe miejsca, ale myślimy teraz też o ubezpieczeniu. Na pewno trzeba kupić jakieś na taki wyjazd. Patrzyłam na Metlife opinie. Skoro wszystko ma być idealnie zaplanowane, to ubezpieczenie musi być.
fitgirl

Postprzez mariakowal » 19 lip 2018, o 09:48

A ile dziecko ma lat? My pierwszy raz wyjechaliśmy na wakacje, kiedy córka miała 3 latka i polecieliśmy wtedy do Grecji w czerwcu
mariakowal

Następna strona

Powrót do Kobiece sprawy