Tłuszczyk

Rozmowy na temat dbania o urodę - co robić, aby pięknie wyglądać. Zabiegi, maseczki, suplementy, balsamy... O tym wszystkim rozmawiamy tutaj.

Tłuszczyk

Postprzez lina » 24 paź 2021, o 19:25

Jak walczyć z tłuszczykiem? Myślę o liposukcji, bo z jednego obszaru nie mogę w ogóle schudnąć.
lina

Re: Tłuszczyk

Postprzez jodek » 25 paź 2021, o 12:17

Liposukcja to całkiem dobra opcja, ja z niej skorzystałam i jestem zadowolona. U mnie była wykonywana liposukcja ud, bo były one strasznie otłuszczone, a miałam dosyć poobcieranych ud od chodzenia w spódnicach, czy w których szortach. Liposukcję wykonał u mnie chirurg Michał Knakiewicz z Knack Clinic http://knackclinic.com/zabiegi/liposukcja/ we Wrocławiu. Wszystko przebiegło prawidłowo, bez najmniejszego problemu. Tłuszczyk został usunięty, uda wyglądają świetnie, ja także czuje się ze sobą dobrze. Lekarz jest doświadczony, ma duże kompetencje, jest profesjonalny, polecam.
jodek

Postprzez ryeo » 25 paź 2021, o 14:21

Na liposukcji byłam u chirurga Łątkowskiego, z kliniki w Polanicy-Zdroju i jestem w pełni zadowolona z efektów tego zabiegu. U mnie problematyczne były boczki i brzuch, a w szczególności ta dolna część brzucha. No lekarz miał sporo roboty, ale ze wszystkim poradził sobie profesjonalnie. Cenię jego profesjonalizm, to, że mogłam zapytać go o wszystkie szczegóły zabiegu, a on na każde moje pytanie odpowiadał szczerze i z odpowiednią dokładnością. Obecnie wyglądam już lepiej, bardzo dobrze zniosłam zabieg.
ryeo

Postprzez Anka21 » 26 paź 2021, o 06:53

Jeżeli faktycznie chcecie się zdecydować na takie zabiegi, to na pewno powinniście dobierać jak najlepsze kliniki, w których bedziecie czuli się bezpiecznie. Myślę, że na stronei https://lipoline.pl/liposukcja-laserowa/ jesteście w stanei znaleźć sporo informacji na temat liposukcji, więc może będzie to dla Was ciekawym wsparciem w podjęciu decyzji? Sami się przekonajcie.
Anka21

Powrót do Zdrowy wygląd i uroda