hobby

Styl życia, hobby, nasze pasje i zainteresowania - motoryzacja, moda, technologia, podróże oraz wszystko to, co nas kręci!

Re: hobby

Postprzez majczuk » 17 wrz 2020, o 16:08

Moje hobby to jazda konna którą uprawiam już kilka lat i wam powiem że warto bo dzięki temu ma też dobrą kondycję zdrowotną. jak ktoś tutaj też jeździ konno to tutaj https://www.equishop.com/pl/6_eskadron macie sklep z akcesoriami do jazdy. Obsługa w razie czego pomoże wam z wyborem, są przyjaźni dla klienta, a wybór tam jest duży.
majczuk

Postprzez mather » 8 paź 2020, o 04:54

Każdy z nas ma inne hobby i to jest piękne. Jesteśmy tak różni, a jednak jesteśmy tym samym gatunkiem. No widzicie, u mnie na podwórzu to stałyby hale pod ujeżdżalnie , a u was? A może jesteście domownikami i wolicie w ten sposób spędzać czas? Ja się chętnie dowiem, bo to mnie właśnie ciekawi. Podzielmy się naszymi pasjami, przemyśleniami....
mather

Postprzez molksiazkowy123 » 14 paź 2020, o 10:57

Moim hobby jest czytanie książek. Uwielbiam wieczory na kanapie z ciekawą książką i herbatą :D Ostatnio przeczytałam bardzo dobry reportaż i chciałabym Wam go polecić. Strona świata. Reporter o świecie, który gwałtownie się zmienia to najnowsza książka Wojciecha Jagielskiego. Opowiada o miejscach konfliktów i strefach chaosu na Bliskim Wschodzie, Afryce i krajach Kaukazu oraz o tym, jaki ma to wpływ na Europę i świat. Polecam :)
molksiazkowy123

Postprzez micha » 24 paź 2020, o 08:48

A czy są tu osoby, które interesują się sportami? Ostatnio trafiłam na interesujący portal dotyczący różnych publikacji sportowych, takich jak książki czy filmy. Warto poczytać sobie różne recenzje: https://sport-kultura.com/ksiazka/w-grz ... a-ksiazki/ .
micha

Poprzednia strona

Powrót do Nasze pasje