tabletki poronne

Dyskusje o kobiecych sprawach, problemach i wszystkim tym, co dla nas ważne!

tabletki poronne

Postprzez Antoninka » 20 maja 2018, o 16:22

kilka dni temu zamawialam pigułkę po ze strony http://girlinneed.com/ - tabletki przyslali po dwoch dniach. Dzialaja tak jak opisane w ulotce - aborcja farmakologiczna sie udala. Zadnych objawow ubocznych. Na usg po ciązy ani sladu. Polecam.
Antoninka

Re: tabletki poronne

Postprzez Mirazz » 21 maja 2018, o 20:20

Hejka - a nie balas sie? A strona, z ktorej zamawialas jest pewna? Czy to w ogole jest legalna opcja dostepna w Polsce? Jak to wyglada od strony prawnej? Pytam, bowiem wolalbym miec 'w razie czego' takze takie informacje w tej sprawie. Mozesz cos wiecej na ten temat napisac?
Mirazz

Postprzez Olka25 » 4 cze 2018, o 18:25

Heyah Mirazz.
Sprawa jest hmm wyglada to tak - w Polsce nie dostaniesz tych tabletek w aptece - mozna je zamowic przez internet - sprowadzane sa np z Holandii - tam maja mniej restrykcyjne prawo i aborcja farmakologiczna jest u nich legalna. Jak juz kupowac takie tabletki - to tylko i wylacznie z pewnych zrodel! Przed trzeba zrobic USG - jak jest ciaza pozamaciczna, to takich tabletek NIE wolno przyjmowac.
Olka25

Postprzez InnaJa » 5 cze 2018, o 19:24

O to chodzi, ze takich stron czy ofert na roznego rodzaju blogach/forach - jest masa - ale nie kazda z nich - jest bezpieczna. Dlatego jesli juz sie decydowac na takie tabletki - to trzeba je zamawiac z pewnego i sprawdzonego zrodla. Ale takze i legalnego - z tego co wiem, to te ktore zamawiala Antoninka - sa wysylane z Holandii - u nich to full legal. Szkoda, ze w Polsce tak nie jest i Polki musza sie uciekac do takich metod, albo do 'wycieczek' na Slowacje...
InnaJa

Postprzez Antoninka » 6 cze 2018, o 06:53

to prawda, w necie jest pełno ofert takich tabletek z niesprawdzonych źrodeł. Jesli nie chcecie ryzykowac to zamowicie z girlinneed, Ja sie nie zastanawialam dlugo bo juz wczesniej wiedzialam od kumpeli ze to pewne zrodlo
Antoninka

Postprzez Tomaszka » 6 cze 2018, o 20:15

Antoninka - tak wlasnie dziala poczta pantoflowa:) i polecenia, prawda? Dobrze miec wlasnie np takie informacje - kto wie kiedy/czy sie przydadza - ale wiadomo jak to jest - przezorny zawsze ubezpieczony. Dzieki za informacje - obym nie musiala nigdy z nich korzystac, ale lepiej wiedziec i czuc sie w miare bezpiecznie - niz nie wiedziec, a potem panikowac...
Tomaszka

Postprzez brzuska » 7 cze 2018, o 19:51

A powiedz mi Antoninka - zabezpieczałaś się jakoś przed tą ciążą czy nie? Ja mam spiralę i ciągle się boję, że jednak zajdę pomimo niej w ciążę. Po ilu tygodniach bez okresu warto robić sobie test ciążowy jakby co? I po ilu tygodniach max można zażyć te tabletki, aby to było bezpieczne? W mojej obecnej sytuacji nie mogę sobie pozwolić na drugie dziecko...
brzuska

Postprzez Antoninka » 8 cze 2018, o 07:24

no miałam spiralę i co ? niby taka skutecznośc a tu ciaza. daj spokój, tyle co mnie to stresu kosztowało. Dobrze, że można kupic przez neta pigulke po bo byłabym w czarnej d...
Antoninka

Postprzez InnaJa » 8 cze 2018, o 15:49

Mialas spirale i tak zaszlas w ciaze?? No czasem tak jest;/ moja kumpela tak samo miala - a nawet jeszcze lepiej - starali sie dluuugo z mezem o dziecko - w koncu - in vitro. Po kilku razach sie udalo - coreczka sie urodzila przez CC, wszystko super. Kumpela sobie zalozyla spirale i...po jakims niecalym roku zaszla w ciaze! W sumie to sie cieszy, ale nie bylo to planowane...
InnaJa

Postprzez Antoninka » 9 cze 2018, o 09:46

Tak, majac spirale zaszlam w ciaze - jak pech to pech. Ale ta Twoja kumpela to w ogole - opowiesc jak z bajki:) Niezle, niezle - czasem zycie pisze lepsze scenariusze niz najlepszy film. Mnie mozna powiedziec, ze uratowaly te tabletki poronne - w moim przypadku dziecko...ehhh nie, jeszcze nie...
Antoninka

Następna strona

Powrót do Kobiece sprawy