Pomoc psychologa

Jak radzić sobie z problemami natury psychicznej?

Re: Pomoc psychologa

Postprzez Mirindaa » 14 wrz 2019, o 12:54

Jeżeli interesuje Cię pomoc psychologa to polecam Ci się zainteresować stroną jaką jest https://www.centrumdobrejterapii.pl/spe ... mlodziezy/ Znajdziesz tutaj naprawdę Dobrych psychologów którzy poradzą sobię z wiekszościa z problemów naszych dzieci. Gdy widzisz coś niepokojącego to nie czekaj tylko reaguj jak najszybciej to możlwie. Nie wolno niczego bagatelizować.
Mirindaa

Postprzez fitgirl » 3 paź 2019, o 20:44

Pomoc psychologa niekiedy jest konieczna i już sama rozmowa ze specjalistą może dużo pomóc. W klinice PsychoMedic w Łodzi można uzyskać fachową pomoc. Każdy może mieć problemy i niekiedy ciężko jest się podnieść samemu bez pomocy specjalisty. Będąc w potrzebie warto zadzwonić pod nr telefonu 42 644 44 44 i umówić się na wizytę.
fitgirl

Postprzez Opuncja » 13 lis 2019, o 17:29

Przyznam szczerze, że nigdy nie uważałam, że psycholog może pomóc, dopóki mnie samej nie spotkały trudności, które po prostu nie dały już innych możliwości jak tylko wizyta u psychologa, i to u psychologa dziecięcego https://www.citomed.pl/poradnie/psychologia/o-poradni-23 Zmieniłam zdanie. Dziś uważam, że pomoc psychologa jest niezastąpiona. Nie czekajcie aż problem urośnie do rangi nierozwiązywalnego, tak wcale nie musi być.
Opuncja

Postprzez micha » 3 sty 2020, o 09:05

Jeśli czujemy, że coś jest nie tak, to niezwłocznie powinniśmy udać się do psychologa. Sama od jakiegoś czasu jestem pacjentką w poradni psychologiczno-psychiatrycznej Empatio: https://psycholog-ms.pl/. Muszę przyznać, że regularne wizyty u psychologa pomogły mi poczuć się dużo lepiej.
micha

Postprzez gremlin » 15 sty 2020, o 11:59

Czasami pomoc psychologa jest niezbędna, tyczy się to również dzieci. Gdy dziecko ma jakiś problem, z którym rodzice nie mogą sobie poradzić to psycholog dziecięcy z pewnością pomoże rodzicom dotrzeć do dziecka i rozwiązać jego problem.
"Daleko jeszcze do końca przygód!"
gremlin

Postprzez martak » 7 lut 2020, o 08:29

W niektórych sytuacjach pomoc psychologa jest wręcz koniecznością. W wielu kwestiach może pomóc pan Dominik Haak, który jest świetnym psychologiem i seksuologiem. Więcej na ten temat poczytacie na jego stronie internetowej.
martak

Postprzez lukrecja » 28 lut 2020, o 21:51

Jeśli chodzi o Warszawę to bardzo polecam terapię indywidualną dla dorosłych u lek. med. Joanny Michałowskiej, terapię prowadzi w Poradni Centrum CBT. Dzięki niej moja siostra wybrnęła z zaburzenia odżywiania, które już niestety zaczęło być poważne. Teraz już wraca na proste tory, za co pani terapeutce jestem bardzo wdzięczna
lukrecja

Postprzez karolmajer » 20 mar 2020, o 10:24

Czy ktoś chce zniżkę na iqosa?
Cześć, mam zniżkę na iQosa - z kodem IQOSXX120 urządzenie jest o 120zł tańsze!!!
IQOSy to jedyna szansa, żeby przestać palić trujące fajki. Kilka razy próbowałem przestać palić i nic z tego, dopiero przy IQOSie zapomniałem o papierosach a lepsza kondycja dosłownie po kilku dniach. ;) ;)
karolmajer

Postprzez lania » 25 mar 2020, o 09:22

Najwazniejsze to zaufac takiemu specjaliście i otworzyć się na pomoc z jego strony, ja asama mam za soba dośc trudne przezycia i na pcoazatlku bylo mi ciezko otworzyc sie przed obcym mi czlowiekiem. ale jak psychoterapeuta ma doswiadczenie i odpowiednie podejscie do pacjenta to wspolnie mozna przeskoczyc te bariery :) jak mieszkacie we Wrocławiu to zdecydowanie polecam poradnie Rymkiewicz system. Kompleksowa oferta, indywidualne podejście do pacjenta, super atmosfera, ktora sprzyja pracy nad soba i pomaga sie otworzyc i zaufac odpowiednim ludziom, ktorzy sa w stanie nam pomoc :)
lania

Postprzez sikora » 30 mar 2020, o 12:52

Moim zdaniem najlepiej wybrać psychologa z polecenia. Sama korzystałam z usług psychologa dlatego polecam Wam takie miejsce jak Pomarańczowe Ja - psychologia, psychoterapia - Poznań: https://www.terapiapoznan.pl/. Pracuje tam wielu świetnych fachowców, którzy chętnie Wam pomogą.
sikora

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zdrowie psychiczne