Strona 1 z 3

Jaki psycholog ?

PostNapisane: 19 mar 2018, o 14:43
przez Natan
Nie zawsze samemu, można poradzić sobie z problemami dlatego warto korzystać z pomocy psychologa. Jeżeli już się na taką pomoc zdecydujesz to może weż pod uwagę Panią Magdalene http://psycholog-ms.pl/ . Ma spore doświadczenie i dobre podejście do swoich pacjentów.

Re: Jaki psycholog ?

PostNapisane: 22 kwi 2018, o 09:41
przez micha
Mojej przyjaciółce ostatnio potrzebny był psycholog rodzinny łódź. Rozwodziła się ze swoim mężem, a ich córka nie potrafiła tego wszystkiego zrozumieć i ciągle się buntowała. Na szczęście regularne wizyty u dobrego specjalisty pomagają i sytuacja jest już dużo lepsza.

Re: Jaki psycholog ?

PostNapisane: 22 cze 2018, o 09:35
przez majczuk
Podobno bardzo dobrzy psycholodzy oferują się na stronie: http://ograniczpicie.pl/ . Sam nie miałem okazji korzystać z ich usług, ale gdybym miał taką potrzebę, nie wahałbym się ani chwili. Dlatego zachęcam i Ciebie do spróbowania wizyty u któregoś z nich, jestem pewien, że ktokolwiek, kogo nie wybierzesz będzie w stanie Ci pomóc.

Re: Jaki psycholog ?

PostNapisane: 30 lip 2018, o 11:16
przez Gosia11
pewnie znamy wielu alkoholików , moze ktos z naszych znajomych lub dalszej rodziny - to powszechna choroba. W razie czego warto wybrac sie do odpowiedniej kliniki takiej jak Medox w Nowym Modlinie - oni pomogą skutecznie rozwiązac takie problemy.

Re: Jaki psycholog ?

PostNapisane: 21 wrz 2018, o 11:26
przez Luna Lovegood
Niestety ludzie potrzebują skutecznej pomocy psychologa nie tylko gdy chodzi o uzależnienia, czy problemy rodzinne. Nie wiem jakie jest Wasze zdanie na ten temat, ale według mnie zdecydowanie bardziej skuteczna od terapii indywidualnej może być terapia grupowa dzieci Kraków. Choć w sumie wiele tak naprawdę zależy od rodzaju problemu.

Re: Jaki psycholog ?

PostNapisane: 19 paź 2018, o 05:11
przez Karas
Jeśli szukasz kogoś naprawdę sprawdzonego to polecam zajrzeć na stronę http://www.twojpsychologursynow.pl/. To moim zdaniem najlepsze rozwiązanie, z jakiego można skorzystać.

Re: Jaki psycholog ?

PostNapisane: 17 maja 2019, o 16:03
przez fitgirl
Nie ma raczej problemu, żeby się dostać do lekarza. Także tu w klinice PsychoMedic w Łodzi można znaleźć dobrych psychologów. Dobry specjalista na pewno pomoże w każdym problemie i właśnie trzeba zacząć od konsultacji psychologicznej.

Re: Jaki psycholog ?

PostNapisane: 17 maja 2019, o 19:48
przez Amiska12
Ciężko jest sobie samemu pomóc, szczególnie jak mamy do czynienia z depresją. Wtedy koniecznie należy skorzystać z pomocy specjalisty. Bardzo dobrzy pracują w ośrodku leczenia uzależnień i depresji Medox http://medox.org.pl/ Mają bardzo indywidualne podejście do pacjenta i są bardzo skuteczni.

Re: Jaki psycholog ?

PostNapisane: 4 cze 2019, o 11:27
przez martak
Z polecenia polecam doktor Martę Melkę-Roszczyk. Na jej stronie http://melka-roszczyk.pl/ znajdziecie wszystkie ważne informacje. Pani psycholog ma swój gabinet w centrum Poznania.

Re: Jaki psycholog ?

PostNapisane: 11 cze 2019, o 14:57
przez polka23
Dzięki temu tematowi pomogliście mi wybrać psychologa :D Dziękuje