Odchudzanie jest zdrowe i konieczne. Preparaty.

Rozmowy o zdrowiu w kuchni - czego używać, czego nie, co warto wprowadzić do swojego menu, zdrowe odżywanie itp.

Odchudzanie jest zdrowe i konieczne. Preparaty.

Postprzez Devil93 » 14 maja 2019, o 13:39

Jestem 32-letnią mamą, która w końcu znalazła dla siebie czas i która chce o siebie zadbać. Oczywiście pierwszą sprawą jest odchudzanie i to o tym chciałabym z Wami podyskutować. Bo tak. Mam sporą nadwagę, jest mi ciężko wejść po schodach i tak dalej. Wiem, że dietetyk mnie nie ominie, ale czy i sama mogę już coś zacząć, przed tą pierwszą wizytą? Może jakieś preparaty mi pomogą, albo tak na początek, albo już w trakcie odchudzania?
Devil93

Re: Odchudzanie jest zdrowe i konieczne. Preparaty.

Postprzez kajaka23 » 15 maja 2019, o 11:52

Z pewnością przyda ci się zapoznanie z tym poradnikiem jak jeść zdrowo :) http://www.najlepsze-porady.pl/kulinari ... drowo.html
kajaka23

Re: Odchudzanie jest zdrowe i konieczne. Preparaty.

Postprzez bonsly » 17 maja 2019, o 07:10

Możesz sobie coś w aptece kupić, ale nie oszukujmy się - tylko dieta i ćwiczenia fizyczne naprowadzą Cię do Twojego celu. Osobiście sądzę, że nie ma co zaczynać od końca. Suplementami na pewno nie zdobędziesz wymarzonej sylwetki . To jednak wymaga pracy i wielu wyrzeczeń. Coś dla sportowców też jest, co wspiera odchudzanie, ale, zabij mnie, nie pamiętam teraz. Może ktoś jeszcze Ci o nich napisze. Nie ma to jak wstać rano z pustą głową ;D .
bonsly

Powrót do Zdrowie w kuchni