Bieganie z psem

Aktywność fizyczna w naszym życiu.

Re: Bieganie z psem

Postprzez malkontentis » 7 sie 2019, o 10:43

Warto pomyśleć również o tym, aby Twój pies był w formie. Po takim bieganiu, powinnaś dawać mu pełnowartościową karmę, którą możesz kupić na tej stronie : https://www.zwierzakowo.pl/90-karma-dla-psa Znajdziesz tam bardzo dużo ciekawych ofert na karmy, które Twój pies będzie zjadał ze smakiem. Na pewno warto się będzie zainteresować tą ofertą.
malkontentis

Postprzez martak » 19 sie 2019, o 07:10

Oczywiście, że odpowiednie żywienie zwierzaka jest bardzo ważne. Dlatego warto kupować tylko karmy wysokiej jakości. U nas świetnie sprawdza się Acana. Duży wybór karmy marki Acana można znaleźć na stronie https://www.tukan24.pl/karma-acana-dla-psow-c-1_210_217.html. Karmy Acana zawierają tylko naturalne składniki.
martak

Postprzez Dobik » 22 sie 2019, o 10:25

Kilka razy próbowałem się do tego przekonać i przebiegłem kilka odcinków z moim psem, ale stwierdzam, że to jednak nie jest dla mnie i najbardziej lubię spacerować.
Dobik

Postprzez manikan » 27 sie 2019, o 06:57

Pamiętajmy, ze jak pies biega z nami, to po prostu on nie biga ścieżką non stop, tylko zapewne też czasami wbiegnie w jakieś trawy, a tam są na pewno kąśliwe insekty, dlatego warto zainwestować w krople pielęgnujące dla psów marki supreme od selecta htc, bo dzięki nim naszego pupila nie pogryzą żadne meszki czy komary, wiec piesek w pełni bezpieczny
manikan

Postprzez kolorowa » 20 wrz 2019, o 06:34

Biegam ze swoim psem, obydwoje bardzo lubimy aktywność fizyczną, także dobrze się dobraliśmy. Dbam też o swojego pupila najlepiej jak mogę. Karma wizyty u weterynarza to wiadomo, ale też postanowiłam zakupić urządzenie biomag vet, które korzystnie wpływa na reakcje zachodzące w komórkach żywego organizmu, a w rezultacie usprawniając proces przemiany materii.
kolorowa

Postprzez Aligru » 29 wrz 2019, o 08:12

Tu masz fajny poradnik o bieganiu z psem zobacz sobie. Ja np. ze swoim nie lubię, bo mam wrażenie że i ja i on się męczymy. I nie fizycznie, ale po prostu, blokujemy się wzajemnie i trening nie jest komfortowy.
Aligru

Postprzez belatris92 » 30 wrz 2019, o 15:44

Jak dla mnie do biegania z psem w upalne dni na pewno przydadzą się okulary przeciwsłoneczne. Polecam wam naprawdę sprawdzić stronkę od eyewear24: https://eyewear24.net/product-pol-35273 ... 78-13.html, gdzie znajdziecie mnóstwo bardzo fajnych okularów w dobrych cenach, więc moim zdaniem warto sprawdzić na własną rękę co i jak :P.
belatris92

Postprzez kaga77 » 8 paź 2019, o 13:12

I właściciel i pies powinni mieć przede wszystkim odpowiednią kondycję i dużo siły by tak regularnie biegać :) o naszą dietę możemy zadbać sami ale jeśli chodzi o psiaki to my jako właściciele powinniśmy zrobić wszystko, by zapewnić im wszystko co najlepsze. Ja mojemu psu podaję od jakiegoś czasu tylko surowe mięso i widzę, jak bardzo mu służy. Kupuje gotowe karmy z firmy primex - dobra cena, opakowania po 1 kg ( wydajne).
kaga77

Postprzez Opuncja » 13 paź 2019, o 15:24

Zawsze mi się marzyło, by móc tak biegać z psem. Moja sunia niestety ma wrodzone ADHD i wszędzie jej pełno. Nie ma mowy, by bezpiecznie można było z nią biegać. Już i tak sporo udało nam się zrobić, by ją wychować. Są jednak rzeczy, na które jej i sobie nie pozwolimy. Słyszałam, że taki aktywny pies powinien otrzymywać odpowiednio zbilansowaną karmę dla psa, dla aktywnego psa. Proponowałabym, aby wybrać Brit Care https://zooapteka.pl/kategoria-produktu/dla-psa/karma/sucha-karma-dla-psa/ . To bardzo dobra karma, posiadająca dużo pozytywnych opinii.
Opuncja

Poprzednia strona

Powrót do Aktywność fizyczna