Kosmetyki

Dyskusje o kobiecych sprawach, problemach i wszystkim tym, co dla nas ważne!

Kosmetyki

Postprzez fitgirl » 5 paź 2019, o 15:29

Hej, mam problemy z suchą skórą i szukam dobrego kosmetyku, balsamu, olejku, który nawilży moją skórę. Polecilibyście coś?
fitgirl

Re: Kosmetyki

Postprzez kalina0 » 5 paź 2019, o 15:34

Wypróbowałam już wielu kosmetyków, bo także zależało mi na tym, by nawilżyć moją skórę. Mam teraz olejek witaminowy balansujący, który pozwala mi dogłębnie nawilżyć moją skórę po kąpieli. Używam go regularnie i widzę, że skóra nie jest sucha i staje się delikatnie nawilżona.
kalina0

Postprzez InnaJa » 24 paź 2019, o 08:43

jeśli masz mega suchą skórę to polecam wybrac dobre kosmetyki do pielęgnacji. Ja używam balsamu atoperal bo szybko sie wchłąnia, super nawilża no i tworzy taką warstwę ocvhronną która zabezpiecza przed podrażnieniami skóry. Plusem jest to ze nie tworzy tłustekj powłoki wiec mozna balsam nałożyć rano i bez probelmu się ubrać nie czując balsamu na skórze
InnaJa

Postprzez lania » 7 lis 2019, o 17:43

sztuką jest znalezc kosmetyki niedrogie ale dobre jakościowo. I takie własnie są wg mnie produkty z Eveline. Codziennie używam np multiodżwyczego kremu Bio Vegan z Eveline. Rewelacyjny skład i świetne działanie. Cenowo też bardzo okej :)

Obrazek
lania

Postprzez klaudynka_89 » 27 lut 2020, o 08:47

Tak samo uważam jak lania. Ja od zawsze miałam problem z suchą skórą i zaczęłam używać produktów Eveline (kupiłam na Horex.pl) szczególnie wegańskich. Kosmetyki innych marek mi nie pomagały i kasę wyrzucałam w błoto...
klaudynka_89

Postprzez Amiska12 » 18 mar 2020, o 19:24

Bardzo dobre kosmetyki ma Prouve https://www.prouve.com/category-dlaurody Sama kupiłam u nich puder i rozświetlacz do twarzy, sa idealne. Naprawde i bardzo długotrwale sie utrzymuą na twarzy wystarczy rano zrobić makijaż i jest ok.
Amiska12

Postprzez kafarka » 22 mar 2020, o 17:42

A używacie może kosmoceutyków? Ja je kupuje w klinice do której chodzę na zabiegi medycyny estetycznej. Na https://klinikamiracki.pl/neauvia-organic-kosmeceutyki/ możecie sobie poczytać. Najlepsze jakie miałam do tej pory, naprawdę widać efekt stosowania :) i są bardzo wydajne więc warto w nie zainwestować. Ja już na pewno nie wrócę do kosmetyków drogeryjnych
kafarka

Postprzez mikita » 28 mar 2020, o 06:13

Jeśli masz suchą skórę to najlepiej się sprawdzą kosmetyki nawilżające. Najlepiej używać te naturalne, bez parabenów. Ja często kupowałam takie kosmetyki i jestem zadowolona. Obecnie jestem w ciąży i zastanawiam się które kosmetyki dla kobiet w ciąży są bardziej polecane. Wiem że w drogeriach jest duży wybór, ale zależy mi na balsamie do ciała, w szczególności do smarowania brzuszka, polecicie coś ?
mikita

Powrót do Kobiece sprawy