Wózek dziecięcy

Dyskusje o kobiecych sprawach, problemach i wszystkim tym, co dla nas ważne!

Re: Wózek dziecięcy

Postprzez canna » 10 mar 2020, o 20:40

Zgadzam się z wami że podjąć decyzję nie jest łatwo bo wybór wózków jest przeogromny. Ja zdecydowałam się na Riko Marla, bo wózek przekonał mnie do siebie nie tylko prostą formą ale również solidną konstrukcją oraz tym że jest łatwy w obsłudze. Prowadzi się go lekko, jeździ płynnie, nic w nim nie trzeszczy ani nie stuka. Posiada on również gondolę z zewnętrzną regulacją oparcia i przepinane siedzisko.
canna

Postprzez pirka » 16 mar 2020, o 11:24

To prawda, ale ja od początku brałam pod uwagę tylko kilka modeli bo nie wszystko mi się podoba. Zamówiłam nawet x-landera do domu na próbę i szczerze mówiąc na żywo wydaje się bardziej stabilny i solidny niż inne wózki
pirka

Postprzez lila87 » 23 mar 2020, o 13:28

Wózek dziecięcy to wyzwanie spore, nie ukrywajmy, że na naszym rynku jest wiele modeli. Sama kilka lat temu kupowałam i nie wiedziałam co wybrać. Teraz brat ma kupić i oglądał ostatnio fajne propozycje na https://www.wozki-foteliki.pl . Myślę, że mogą one Ci się spodobać. Warto czasem szukać ciekawych takich rozwiązań.
lila87

Poprzednia strona

Powrót do Kobiece sprawy