Jak dbacie o swoją urodę?

Dyskusje o kobiecych sprawach, problemach i wszystkim tym, co dla nas ważne!

Re: Jak dbacie o swoją urodę?

Postprzez lukrecja » 22 cze 2019, o 15:34

Podstawą jest wybór odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji skóry i tutaj zdecydowanie egzamin zdają takie które bazują na naturalnych składnikach jak https://www.maxdrogeria.pl/babuszka-agafia-m1926 . Są one bezpieczne dla skóry i nie powodujące uczuleń, co niestety ostatnimi czasy jest zmorą zwłaszcza przez te wszechobecne konserwanty i inne chemiczne dodatki
lukrecja

Postprzez Gosia11 » 25 cze 2019, o 19:29

uroda z wiekiem traci na "sile" dlatego dzieki obecnym zdobyczom medycyny i technologii mozemy jednak zachowac na dluzej mlodosc :) I warto z tego korzystac o ile trafimy do wykwalifikowanego lekarza . Ja bardzo sie ciesze ze trafilam na dr. Rykałe z kliniki Este L'arte w Łodzi. Moim wielkim kompleksem byl opadajacy biust po ciazy - wstydzilam sie wychodzic na plaze w kostiumie kapielowym. Zaden push up sobie nie radzil ... takze korekcja ksztaltu biustu bylo wlasciwa decyzja. Jestem bardzo zadowolona z efektu :)
Gosia11

Postprzez micha » 28 cze 2019, o 08:14

Ja przede wszystkim używam naturalnych kosmetyków. Bardzo upodobałam sobie kosmetyki od Botame: https://www.doz.pl/apteka/k3378-Botame?c_a=1. Są niedrogie i bardzo dobre.
micha

Postprzez fitgirl » 28 cze 2019, o 18:32

Kosmetyki czasem już nie dają rady i nie da się poprawić nimi urody tak całkowicie. Kobiety co chwilę odkrywają jakieś specyfiki i decydują się na zabiegi. Słyszałam o wypełniaczu do ust Restylane Kysse. Nim koleżanki sobie je robią. Sama weszłam na stronę https://www.restylane.com/pl/ żeby zobaczyć jak to wygląda.
fitgirl

Postprzez Tolua12 » 1 lip 2019, o 07:01

Ja dwa razy w roku wyjeżdżam do SPA. Kąpiele błotne idealnie wygładają u ujędrniają moją cerę ^^
Tolua12

Postprzez foxy » 5 lip 2019, o 08:17

Codzienna pielęgnacja jest ważna aby zachować młody wygląd. Dlatego konieczny jest dokładny demakijaż oraz używanie kosmetyków dobranych do cery.
foxy

Postprzez maksymilian2001 » 5 sie 2019, o 09:25

Dbanie o urodę nie jest proste tym bardziej jeśli jest w się w ciąży lub zaraz po niej, maluch wymaga sporo uwagi. Wtedy warto sięgać po kosmetyki dobrej jakości które do tego mogą służyć zarówno mamie jak i maluchowi. Kosmetyki marki HB, linia Mama & Ja to kosmetyki które sprawią że oboje mama i noworodek będą czyli się dużo lepiej. Np. Żel do masażu dla mamy sprawi że będzie mogła zapomnieć choć na chwile o wszystkich troskach, jest on dostarczany ze specjalnym aplikatorem do masażu, poprawia napięcie skóry i czynią ją aksamitnie gładką.
maksymilian2001

Postprzez lania » 1 paź 2019, o 06:57

Staram się używać dobrych jakościowo kosmetyków, które odpowiednio pielęgnują moją skórę. Bardzo lubię te z Christiana Laurenta https://christianlaurent.eu/infuzyjny-krem-liftingujacy-wypelniajacy-zmarszczki/. Super pod kątem jakości i skuteczności a do tego niedrogie.
lania

Postprzez kaga77 » 1 paź 2019, o 08:21

Ja stawiam przede wszystkim na pielęgnację. Porządny demakijaż, regularne robienie peelingów i nakładanie maseczek. Bardzo lubię te z eveline, ostatnio moim numerem 1 jest oczyszczająco-matująca CANNABIS SKIN CARE. Kupiłam ją w Rossmanie za śmieszne pieniądze ( około 3 zł za sztukę). super nawilza i odżwia a przy okazji nie pozostawia po sobie takiego niefajnego uczucia mocnego naciągnięcia skóry.
kaga77

Postprzez reggi » 2 paź 2019, o 06:46

Po wakacjach i opalaniu pojawiły mi się przebarwienia na czole dlatego postanowiłam się zapisać na laser IPL aby się tego pozbyć. Nie wiem jakie będą efekty,ale mam nadzieję,że przebarwienia znikną.
reggi

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kobiece sprawy