tabletki poronne

Dyskusje o kobiecych sprawach, problemach i wszystkim tym, co dla nas ważne!

Re: tabletki poronne

Postprzez czarnacytryna » 5 gru 2019, o 16:59

Nie wciskajcie kitu z tym girlneed bo to oszusci tak jak wszyscy na topogloszenia. trzy razy mnie oszukali i już płakałam. Znalazłam jakiegoś gościa mega ostrożnego i podejrzliwego : onlineabortion@wp.pl i za 420 zeta kupiłam zestaw w opakowaniach prawdziwych i z instrukcja. Dzieki niemu sie udalo bo już nawet o samobójstwie myslalam.
czarnacytryna

Postprzez Netporadnia » 8 gru 2019, o 21:46

Jeśli…
- nie planowałaś ciąży, a stało się…
… i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić...

Zadzwoń lub napisz do nas.
Telefon - Chat – Email ZAUFANIA

tel.: 586 915 915
email: k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .p l
chat: w w w.n e t p o r a d ni a .p l

Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00
Netporadnia

Postprzez prawka » 9 gru 2019, o 09:04

Te tabletki wczesnoporonne to opcja dla wielu kobiet. Nie każda chce lub może pozwolić sobie na dziecko - sytuacje są naprawdę różne, więc nie ma co oceniać. Każdy jest kowalem własnego losu. Moja koleżanka była właśnie w takiej sytuacji i pomocy szukała na stronie https://9tygodni.pl/ - znalazła tam namiar na zaufanych lekarzy, którzy pomogli jej w tej sytuacji. No i nie da się ukryć, jest też tam wiele przydatnych artykułów na ten temat.
prawka

Postprzez menia » 11 mar 2020, o 12:56

Niby tak ale wolę żeby nie były potrzebne dlatego zaczełam stosować tabletki antykoncepcyjne vines, rekomendował je mój ginekolog więc jeszcze łatwiej było mi się na nie zdecydować
menia

Postprzez sasanka » 19 mar 2020, o 10:44

Jestem zaskoczona tym co tutaj czytam, ponieważ wielu moich znajomych stara się o dziecko i nie mogą zajść, a co niektórzy posiadanie dziecka uważają na problem...
sasanka

Postprzez Sara9010 » 20 mar 2020, o 11:11

Na rynku jest wiele opcji tabletek poronnych wiem bo miałam okazję to sprawdzić. I bardzo trzeba uważa bo niestety wiele stron nie jest uczciwa a tu niestety liczy się czas. Jeśli potrzebujecie takiej pomocy to na https://girlinneed.com/ macie pewną i sprawdzą opcje.
Sara9010

Poprzednia strona

Powrót do Kobiece sprawy