tabletki poronne

Dyskusje o kobiecych sprawach, problemach i wszystkim tym, co dla nas ważne!

Re: tabletki poronne

Postprzez owsianeciastko » 24 mar 2019, o 11:07

Ja nie rozumiem jak wy mozecie od tak poprostu polecac sobie takie tabletki jak by to byly pyszne cukierki dostepne od ręki. Dziewczyny !! Kurde... Przeciez to jest niebezpieczne, zwieksza ryzyko krwawienia wewnetrznego, zapalenia czy nawet burzy hormonow ktora by opanowac potrzeba kilku miesiecy ! Zyjemy w XXI wieku, jest tyle mozliwosci antykoncepcji ze naprawde wystarczy troche checi i oleju w glowie by nie wpasc ! Ja wybralam antykoncepcje w postaci tabletek vines. Czuje sie swietnie, nie stresuje wpadką i zniknelo mi PMS. Tak powinno byc !
owsianeciastko

Postprzez zassa » 5 kwi 2019, o 11:07

co racja to racja
zassa

Postprzez femina » 5 kwi 2019, o 12:40

Ja też uważam że lepiej się zabezpieczać przed ciążą skuteczną antykoncepcją niż sięgać po tabletki poronne, tym bardziej że jest w necie cała masa informacji na temat antykoncepcji, na przykład na tej stronie http://antykoncepcjanamiare.pl/od-czego ... rmonalnej/ jest mowa o skuteczności ale mogę podać jeszcze dziesiątki przykładów
femina

Postprzez Oriana » 15 kwi 2019, o 16:09

Prawda, że lepiej się zabezpieczać. Ale to też nie zawsze jest skuteczne. I moim zdaniem lepszą opcją są tabletki poronne niż inne kontrowersyjne działania. Poczytaj tutaj wszystko-o-aborcji.pl o aborcji farmakologicznej. Nie taki diabeł straszny, a często to najlepsze rozwiązanie.
Oriana

Postprzez kasia.przestrzelska » 7 maja 2019, o 15:34

Witam, ja posiadam zestaw z women on web, okazał się zbędny. chętnie odsprzedam jeśli ktoś jest z województwa warmińsko-mazurskiego lub podlaskiego najlepiej okolice suwałki,augustowa,sejn zapraszam do kontaktu wolałabym przekazać przesyłkę osobiście mam potwierdzenie wpłaty maile z fundacją i inne dokumenty.pozdrawiam mój mail: kasia.przestrzelska@op.pl
kasia.przestrzelska

Postprzez mika83 » 28 maja 2019, o 13:59

Witam mam do sprzedania1 tabletkę Mifepristone 200 mcg oraz 8 tabletek Misoprostol 200 mcg zakupiłam je z tej strony https://zestawporonny.pl/ mam potwirdzenie sms orginalne zapakowane, mi się nie przydały zapraszam sprzedam po rozsądnej cenie
zainteresowane proszę o kontakt aga9@spoko.pl
mika83

Postprzez pirka » 5 cze 2019, o 16:09

Ja też na szczęście nie byłam w sytuacji kiedy musiałbym sięgnąć po tabletkę poronną. Stosuję tabletki vines czyli antykoncepcję hormonalną od początku współżycia i nie muszę obawiać się wpadki jeśli przestrzegam zaleceń w ulotce
pirka

Postprzez werka23 » 27 sie 2019, o 10:30

Jest możliwość aborcji farmakologicznej, ja znam stronkę www.girlinneed.com, ich tabletki można przyjąć do 9-tego tygodnia. Jeżeli chciałabyś dowiedzieć więcej na ich temat to warto wejść na ich stronę bo wszystko tam jest opisane szczegółowo. Nie jest to miłe doświadczenie lecz czasami konieczne.
werka23

Postprzez Sara9010 » 24 lis 2019, o 18:17

Oczywiście jest taka możliwość i nie ma problemu z zastosowaniem takiej tabletki. Należy tylko pamiętać aby kupić ją z dobrego źródła i przestrzegać wszystkich zaleceń. Oczywiście aborcja to trudny temat ale był, jest i będzie i wszystkie kobiety dotknięte takim problemem powinny się wspierać bo tylko one wiedzą jak to naprawdę jest. Jeśli chcecie to na https://wszystko-o-aborcji.pl/macie wszystko sprawdzone.
Sara9010

Postprzez Emka1 » 26 lis 2019, o 10:31

Odsprzedam oryginalny zestaw z WOW. Kontakt e-mail mm3984074@gmail.com. Odbiór Kraków.
Emka1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kobiece sprawy