tabletki poronne

Dyskusje o kobiecych sprawach, problemach i wszystkim tym, co dla nas ważne!

Re: tabletki poronne

Postprzez Tomaszka » 9 cze 2018, o 16:20

brzuska napisał(a):A powiedz mi Antoninka - zabezpieczałaś się jakoś przed tą ciążą czy nie? Ja mam spiralę i ciągle się boję, że jednak zajdę pomimo niej w ciążę. Po ilu tygodniach bez okresu warto robić sobie test ciążowy jakby co? I po ilu tygodniach max można zażyć te tabletki, aby to było bezpieczne? W mojej obecnej sytuacji nie mogę sobie pozwolić na drugie dziecko...

Test ciazowy mozna zrobic tak 1-2 tygodnie po planowanym okresie - nie jest to przeciez droga rzecz - kosztuje okolo 10 zl, dostepny nawet w marketach, wiec nie ma wstydu kupowania w aptece jakby co:) Mozna je zazywac do 9 tygodnia ciazy, wiec jednak - trzeba sie spieszyc. Na szczescie kurier dowozi przesylke blyskawicznie - max 2 dni.
Tomaszka

Postprzez Kotanie » 16 lip 2018, o 20:46

A powiedzcie mi - czy te tabletki poronne sa bezpieczne? Czy ich zazycie nie powoduje np bezplodnosci potem? Jak to jest gdy chce sie potem zajsc w ciaze - jest to mozliwe w ogole? Nie uszkadza jakos kobiecych narzadow plciowych??
Kotanie

Postprzez brzuska » 18 lip 2018, o 19:34

Nie, nie masz co sie obawiac - nie maja zadnego wplywu na plodnosc. Na 100% - nie masz czego sie obawiac - nie bedziesz po zazyciu takiej tabletki bezplodna.
brzuska

Postprzez iwi32 » 8 sie 2018, o 13:04

To zadziwiające jak wiele dziewczyn miało doświadczenie z tabletkami poronnymi w kraju, gdzie równie dużo kobiet ma problemy z zajściem w ciążę. Oba tematy - tabletki poronne i in vitro są kontrowersyjne - chociaż w przypadku oby tego nie popieram. Nie wiem jak jest z takimi tabletkami, ale na szczęście in vitro jest legalną procedurą medyczną. Są kliniki jak Polmedis, gdzie można wykonać zabieg zapłodnienia pozaustrojowego w odpowiednich warunkach. I to akurat cieszy, bo wiele par tylko w ten sposób może doczekać się potomstwa.
iwi32

Postprzez pirka » 8 wrz 2018, o 09:10

A ja jestem za tym żeby zamiast takich tabletek stosować bardziej pewną antykoncepcję, np tabletki vines które się bierze w schemacie 24+4, mają one udowodnioną wyższą skuteczność od tabletek które się przyjmuje innych schematach, jak nie wierzycie można o tym tu poczytać https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10428158
pirka

Postprzez Anniaaa » 18 gru 2018, o 20:13

Ciekawe żeczy opowiadasz bajki jak to z bajki dobrze się promuje strony gdzie kupić te tabletki oszustwo 'antonino' '
Anniaaa

Postprzez Anniaaa » 18 gru 2018, o 20:17

Gdzie kupić można na przyszłość tak chcę wiedzieć tabletki poronn girlinneed wiarygodna strona
Anniaaa

Postprzez Justyna26 » 6 sty 2019, o 19:38

Odsprzedam zestaw wczesnoporonny SKUTECZNY
Dziewczyny posiadam zestaw wczesnoporony ktory mi sie został z mojego udanego zabiegu poniewaz zakupiłam dwa na wszelki wypadek ale zestaw okazal sie bardzo skuteczny i jeden mi pozostał i moge go odsprzedac potrzebujacej osobe po cenie za jaki go zakupiłam czyli 250zł. Zestaw sklada sie z 12 tabletek. Podziele sie doswiadczeniem z zabiegu. Kontakt 502 427 780
Justyna26

Postprzez karin » 17 sty 2019, o 13:38

Raczej bym się nie zdecydowała na taki zakup z niepewnego źródła. W temacie aborcji nie ma miejscu na metodę prób i błędów. Tabletki muszą być odpowiednie i tyle. Dobrze, że są serwisy w sieci, gdzie tabletki poronne można kupić bece recepty. I bez ryzyka, że dostaniemy coś nieodpowiedniego, bo sprawdzić można przesyłkę przy kurierze.
karin

Postprzez iwi32 » 28 sty 2019, o 12:38

To prawda, że takie tabletki muszą być ze sprawdzonego źródła. Tabletki poronne bez recepty dostępne są w wielu miejscach, ale warto kupować w takich, które polecają inne dziewczyny. Dlatego trzeba uważnie czytać opinie.
iwi32

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kobiece sprawy