Prezent dla męża

Dyskusje o kobiecych sprawach, problemach i wszystkim tym, co dla nas ważne!

Prezent dla męża

Postprzez micha » 22 kwi 2018, o 08:01

Jak myślicie, co mogę kupić mężowi w prezencie na urodziny? Całkiem ciekawą opcją wydaje mi się bielizna erotyczna. W sensie bielizna dla mnie - a efekty dla męża :) Jak myślicie, czy to dobry pomysł? Czy Wasi mężowie lubią takie rzeczy? Nigdy jeszcze nie eksperymentowałam więc jestem ciekawa Waszych opinii.
micha

Re: Prezent dla męża

Postprzez Makkka » 1 maja 2018, o 16:41

Mysle, ze to calkiem ciekawy pomysl ;)
Makkka

Postprzez aska » 28 maja 2018, o 10:15

A moze jakas ladna torebka?
aska

Postprzez prawka » 29 maja 2018, o 11:18

Hmm, jeśli mam być szczera to pomyślałabym raczej o jakimś eleganckim prezencie. Ja ostatnio swojemu mężowi kupiłam na urodziny krawat. Teraz, przy każdej większej okazji, czy to urodziny, czy wesele, zakłada go. Myślę, że taki prezent to strzał w dziesiątkę. Zerknij tutaj https://allegro.pl/kategoria/galanteria ... waty-68950 , wiem że na Allegro zawsze jest duży wybór takich rzeczy.
prawka

Postprzez mikita » 5 lip 2018, o 06:29

Niedługo będziemy obchodzić z mężem swoją pierwszą rocznicę ślubu. Długo zastanawiałam, gdzie moglibyśmy zrobić małe przyjęcie. Rodzice podsunęli nam pomysł, że idealnym miejscem będzie prestiżowa Restauracja Akademia w Warszawie. Charakteryzuje się pasją i oryginalnymi smakami, a nad podaniem dań do stołów czuwa podobno fantastyczny szef kuchni. Jak dla mnie to wielka zachęta.
mikita

Postprzez Meggi » 21 lip 2018, o 21:33

O brzmi fajnie, ale dla porównania zapoznaj się również z restuaracją Bubbles, która jest również w stolicy. Oczywiście również mają znakomitą kuchnię, menu mają zróżnicowane także znajdziesz tam coś dla siebie. I teraz co najlepsze? Masz tam szeroki wybór w oryginalnych szampanach oraz markowych winach z różnych kątów świata.
Meggi

Postprzez filafel » 31 lip 2018, o 13:43

Według mnei świetnym pomysłem jest klasyczna torba ze sklepu http://merg.pl:
Obrazek
Nie kosztuje ona dużo, a jest to prezent praktyczny i ładny :) JEżeli twój mąż lubi torby, to z pewnością mu się spodoba :)
filafel

Postprzez polkowo » 31 lip 2018, o 15:29

Na pewno musi to byc cos ladnego, praktycznego.
polkowo

Postprzez Meggi » 2 sie 2018, o 17:51

Zbliżają się trzydzieste urodziny mojego chłopaka. Z tej okazji chciałabym wyprawić mu przyjęcie niespodziankę, czy jest to możliwe w restauracji Bubbles w Warszawie? Słyszałam, że mają tam duży wybór szampanów, jak i win z całego świata. Polecacie tę restaurację? Organizował tam ktoś przyjęcie tego typu?
Meggi

Postprzez werka23 » 27 sie 2018, o 10:51

Ja swojemu narzeczonemu kupiłam ostatnio maszynkę elektryczną do zarostu. Niestety musiałam prezent wysłać prezent kurierem https://www.sendit.pl/centrum-informacj ... s/warszawa bo sklep nie realizował wysyłek zagranicznych a narzeczony jeszcze przez miesiąc jest na kontrakcji w Dani. Jednak prezent dotarł na czas i w całości i przede wszystkim trafiony a to najważniejsze.
werka23

Następna strona

Powrót do Kobiece sprawy