gdzie na zabiegi w Gliwicach?

Dyskusje o kobiecych sprawach, problemach i wszystkim tym, co dla nas ważne!

gdzie na zabiegi w Gliwicach?

Postprzez majczuk » 22 sty 2020, o 15:02

Gdzie w Gliwicach warto się udać do kosmetyczki na paznokcie czy na pielęgnację twarzy> jakiegoś sprawdzonego miejsca szukam. Wybór jest spory ale jak już iść to jestem zdania, że do miejsca z polecenia zdecydowanie.
majczuk

Re: gdzie na zabiegi w Gliwicach?

Postprzez fasola » 22 sty 2020, o 23:30

Zdania podzielone? powiem Ci, że lata mieszkam w Gliwicach i u nas się raczej otwarcie mówi, że najlepszy salon kosmetyczny gliwice to jest Yasumi, tu strona internetowa ich jest https://gliwice.yasumi.pl/. Do tej pory nie rozmawiałam z żadną niezadowoloną klientką. Naprawdę dziewczyny rewelacyjnie wykonują wszystkie zabiegi a do tego mają bardzo dobry sprzęt i nie liczą nie wiem jak dużo za te usługi. Manicure każdy możliwy robią, masaże, zabiegi na ciało odchudzające, na twarz wszystko sobie można zrobić. Chwalą też bardzo miejsce do depilacji laserowej bo mają z górnej półki laser i naprawdę wiedzą jak bezboleśnie zabiegi przeprowadzać. W salonie czysto, nowocześnie, zadbane miejsce. Tylko się zapisywać na zabiegi. Nie będziesz żałować.
fasola

Postprzez kobietka » 28 lut 2020, o 09:14

Ja ze swojej strony polecam klinikę, która wykonuje modelowanie żuchwy i brody, cena jest na prawdę bardzo niska :o ale wykonanie w najwyższej jakości. Dbają o to oczywiście lekarze :D Polecam bardzo.
kobietka

Postprzez Alfred3232 » 1 mar 2020, o 20:19

majczuk napisał(a):Gdzie w Gliwicach warto się udać do kosmetyczki na paznokcie czy na pielęgnację twarzy> jakiegoś sprawdzonego miejsca szukam. Wybór jest spory ale jak już iść to jestem zdania, że do miejsca z polecenia zdecydowanie.

polecam fajny sklep z kosmetykami do paznokci, włosów i ciała https://sklep.fryzaw.pl/ zawsze można liczyc na rabat, procz tego czesto są wyprzedaze. Duzy wybor dobre ceny
Alfred3232

Postprzez sportowyświrek » 4 mar 2020, o 16:00

Teraz na fixly można poszukać kosmetyczki, sama też ostatnio tam szukałam i jestem zadowolona. Numer już zapisany i będę pewnie korzystać. :)
sportowyświrek

Postprzez juliaserce » 23 mar 2020, o 11:19

Ostatnio miałam przyjemność skorzystać z usług przychodni PRO-MED. Byłam na wizycie u Laryngolog Glwice i polecam z całego serca! Obsługa bardzo miła, lekarze kompetentni - POLECAM przychodnię ;-)
juliaserce

Powrót do Kobiece sprawy