Tort na zamowienie

Dyskusje o kobiecych sprawach, problemach i wszystkim tym, co dla nas ważne!

Tort na zamowienie

Postprzez Marysia_89 » 27 gru 2019, o 13:59

Czesc,

mozecie polecic mi jakas firme, ktora robi torty na zamowienie? :)
Marysia_89

Re: Tort na zamowienie

Postprzez Alicja88 » 27 gru 2019, o 22:37

Czesc,

ja zdecydowanie moge CI polecic tort z dostawą z e-torty.pl.
Ja zamawiam stad torty na kazda mozliwa okazje i za kazdym razem wszystkim bardzo smakuje ;) Polecam sprawdzic ich oferte, mysle, ze warto.
U mnie w kazdym razie kazdy jest zawsze zadowolony!
Alicja88

Postprzez fasola » 28 lut 2020, o 20:51

Na Śląsku jeśli szukasz sprawdzonej cukierni to polecam w Rudzie Śląskiej Torty Jak Marzenie. takie cuda wykonują https://tortyjakmarzenie.pl/pl/p/Tort-B ... wniczy/155 mają sporo gotowych wzorów ale na zamówienie są w stanie wykonać wszystko. I to są naprawdę takie małe dzieła sztuki. Zamawiasz nawet 5 dni przed imprezą, odbierasz w Rudzie albo można z dowozem zamówić. I to zamawianie w sieci jest możliwe, nawet z rabatem dodatkowo. Wybierasz wzór, wielkość, smak (każdy wyjątkowy, ale chrupek i kajmakowy na długo długo się zapamiętuje) i gotowe. Można jeszcze dodatki dobrać, napis oczywiście ustawić. Zapewniam, że będziecie zadowoleni :)
fasola

Postprzez izka » 19 mar 2020, o 14:45

Wiesz co, jeśli o torty chodzi to możesz zajrzeć sobie jeszcze na stronę https://e-torty.pl/ . Oferują oni torty na wiele okazji w różnych smakach, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Osobiście jadłam Tiramisu i tort leśny i uważam, że są naprawdę rewelacyjne. Zamówiony wypiek zostanie dostarczony pod wskazany adres na terenie całego kraju. To bardzo ważna informacji, jeśli chcesz zrobić niespodziankę komuś, kto mieszka naprawdę daleko i dostarczenie słodkiej niespodzianki osobiście jest po prostu niemożliwe. Warto sobie zerknąć i zapoznać się z ofertą.
izka

Powrót do Kobiece sprawy