Libido

Dyskusje o kobiecych sprawach, problemach i wszystkim tym, co dla nas ważne!

Libido

Postprzez Gosia11 » 28 wrz 2017, o 17:34

Jeśli Wasza ochota na zabawy łóżkowe z wiekiem trochę spada i nie odczuwacie satysfakcji to warto zacząć stosować suplementy, które rozwiążą ten problem. Ja np. stosuję od niecałego miesiąca Asequrellę która nie tylko zawiera żeń-szeń ale i usuwa nadmiar wody z organizmu, przez co nie musimy obawiać się cellulitu, jeśli stosujemy antykoncepcję hormonalną. W tym sklepie https://eapteka.pl/kategorie/seks-i-int ... c-i-libido znajdziecie wszystko dla siebie i dla niego :)
Gosia11

Re: Libido

Postprzez lukrecja » 17 lis 2017, o 11:56

No wiadomo, że anty hormonalna ma jakiś wpływ na libido, więc po prostu najlepiej zmienić metodę. Ja konsultowałam sprawę z moim ginekologiem w Białymstoku doktorem Lipskim i zdecydowałam się na założenie wkładki domacicznej. Po tym moje libido wróciło do normy, co lepsze ustabilizowały się też krwawienia :)
lukrecja

Postprzez Natka » 21 lis 2017, o 13:02

Jeżeli spada libido, warto udać się do lekarza.
Jaki lakier hybrydowy wybierasz?
Natka

Postprzez pirka » 21 lis 2017, o 16:57

Słyszałam że libido spada od niektórych środków antykoncepcyjnych chociaż sama stosuję tabletki vines niczego takiego nie zauważyłam u siebie, może to dotyczy jakiś innych metod?
pirka

Postprzez szyszka » 21 gru 2017, o 10:06

libido moze spac przy niewlasciwej tj zle dobranej antykoncepcji.. ja tak mialam gdy mialam zle dobrane tabletki, potem zmienilam na inne i juz bylo lepiej... a aktualnie mam wkladke levosert bo to dla mnie najwyodniejsza metoda i z niej jestem zadowolona najbardziej
szyszka

Postprzez triniti » 1 mar 2018, o 16:07

Z libidem to problemów nie mamy, ale był okres że chłopak miał inne problemy, ale teraz takie preparaty są że to żaden problem. Po prostu na https://eapteka.pl/kategorie/seks-i-int ... -i-erekcja zamówiliśmy opakowanie i pomogło :) a teraz to już w ogóle jest ok
triniti

Postprzez Amelka01 » 6 mar 2018, o 19:42

Jesli wystepuja problemy w lozku to warto zainwestowac w takie sexy przebrania https://bardotti.pl/kategorie/dla-niej/ ... rzebrania/ Tutaj wybor jest duzy wiec kazdy znajdzie cos dla siebie:)
Amelka01

Postprzez majczuk » 29 mar 2018, o 18:28

Często za spadek libido odpowiedzialna jest rutyna, która niespostrzeżenie wkradła się do naszej sypialni. Wystarczy kupić seksowną bieliznę oferowaną przez https://sexownysklep.pl/sex-gadzety-bielizna-erotyczna aby na nowo rozpalić zmysły partnera!
majczuk

Postprzez mikita » 22 maja 2018, o 11:54

U nas pożycie małżeńskie trochę wygasło a to dlatego że mój mąż ma jakieś kompleksy , ubzdurał sobie że ma małego penisa. Ehhh.. wiele razy tłumaczyłam mu że nie jest tak jak myśli. I wiecie co chciał iść na operacje na szczęście udało mi się wybić mu to z głowy ale pod jednym warunkiem. Jak zgodzę się na kapsułki Eroxel. Długo szukałąm o nich informacji i znalazłam na Sportsempire . Myślicie że dobrze zrobiłam godząc się na tabletki ?
mikita

Postprzez ryszardo » 29 maja 2018, o 16:22

No ja miałem problem z erekcją niestety. Ale długo szukałam dobrego preparatu i wiele ich przetestowałem. Najlepszy okazał się być dla mnie Mensil-tabletki. Po tych tabletkach jak reką odjął ten problem. Jeśli chcecie poznać działanie Mensilu to poczytajcie na stronie DDR2 . Nie ma co ukrywać że coraz więcej Panów sięga po specyfiki bo ten problem juz jest dość częsty. Myślę że każdy chce by ochota na seks itd nie była problemem więc szuka dobrych preparatów.
ryszardo

Następna strona

Powrót do Kobiece sprawy