Medycyna estetyczna

Dyskusje o kobiecych sprawach, problemach i wszystkim tym, co dla nas ważne!

Medycyna estetyczna

Postprzez Marysia_89 » 8 lis 2019, o 22:17

Czesc,

znacie jakis dobry gabinet we Wroclawiu? mozecie cos polecic? :)
Marysia_89

Re: Medycyna estetyczna

Postprzez Monika76 » 8 lis 2019, o 22:19

Hej,

Ja w tym temacie moge Ci polecic gabinet aestetica. na tej stronie znalazlam wiele informacji odnosnie np botoxu, ktory u nich wykonalam, Wczesniej nie bylam ku temu specjalnie przekonana, ale musze przyznac, ze po lekturze i konsultacji z lekarzem szybko rozwialam swoje watpliwosci. Polecam sprawdzi, bo mysle, ze warto!
Monika76

Postprzez kolorka » wczoraj, o 10:55

ja jestem z Krakowa, i jakby ktos tutaj szukal , to mamy swietny gabinet medycyny estetycznej Dermed, sama kilka razy korzystalam i dlatego z czystym sercem moge polecic, swietni lekarze, super podejscie, duuze doswiadczenie no i przede wszystkim to, ze korzystaja z nowoczesnych metod i maja bardzo dobry sprzet
kolorka

Postprzez werka23 » wczoraj, o 19:56

Znaleźć dobry gabinet z medycyną estetyczną nie jest łatwo, ja mogę polecić https://malaklinikaurody.pl/medycyna-estetyczna/, gabinet znajduje się w Gdańsku, ale może warto pojechać dalej ale mieć pewność że wszystko odbędzie się na najwyższym poziomie, a efekt będzie zdumiewający :)
werka23

Powrót do Kobiece sprawy