Rozwód

Dyskusje o kobiecych sprawach, problemach i wszystkim tym, co dla nas ważne!

Re: Rozwód

Postprzez diodri111 » 27 cze 2019, o 08:28

A może zamiast od razu rozwód może warto udać się do do psychologa na terapie dla par? Ja również przymierzałam się do rozwodu ale mój mąż zaproponował aby udać się do psychologa ze strony http://tchnienie.com.pl/ Jestem mu bardzo wdzięczna za to ponieważ nadal mam męża i nasze uczucie do siebie zaczęło powracać już po pierwszej wizycie. Polecam
diodri111

Postprzez Martica » 12 lip 2019, o 09:16

Nieraz terapia wcale nie pomaga. Jeśli para podjęła już decyzję o rozstaniu i jest ona definitywna to nie ma raczej szans na pogodzenie. Tu zamiast psychologa potrzebny jest dobry adwokat do przeprowadzenia rozwodu. Bardzo skuteczny w sprawach rozwodowych jest mecenas Budrewicz. Zawsze stoi po stronie klienta i potrafi naprawdę dużo wywalczyć. Poza tym załatwia wszystkie formalności więc w sumie nie trzeba niczym się za bardzo przejmować.
Martica

Postprzez Szabi » 23 lip 2019, o 06:18

Taka terapia, to czasem naprawdę pomaga,ale oboje muszą tego chcieć. Kiedy jedna ze stron jest zdecydowana odejść, to ciężko ją zatrzymać taka prawda.
Szabi

Postprzez radosna » 18 wrz 2019, o 08:49

Rozwód to nie ciekawy okres w życiu obojga,warto rozwiązanie małżeństwa zlecić doświadczonemu adwokatowi.Rozwód to przede wszystkim sporo różnych emocji,sporo nerwów,warto przejść przez to w sposób jak najbardziej cywilizowany. W kancelarii adwokackiej M. Soszki https://www.adwokat-soszka.pl/ pracują adwokaci znający codzienne realia,mający spore doświadczenie w temacie rozwodów,pomogą nam przejść przez ten okres naszego życia szybko i bezstresowo.
radosna

Postprzez luk23 » 28 wrz 2019, o 06:56

Szukając dobrego adwokata od rozwodów warto zajrzeć tutaj link. Kancelaria ma bardzo duże doświadczenie w podobnych sprawach, ważne jest wyczucie sprawy która często jest bardzo delikatna. Liczy się także pomoc przy składaniu różnych wniosków formalnych, często w takich chwilach nikt nie ma do tego głowy.
luk23

Postprzez kroswil11 » 5 paź 2019, o 20:15

Jeśli poszukujecie dobrego adwokata to polecam zapoznać się z kancelaria adwokacka praga północ kancelaria pomoże wam znaleźć odpowiednie rozwiązanie w waszej sprawie. Dzięki ich pomocy na pewno osiągniecie zamierzony cel. Ja polecam ich serdecznie mi bardzo pomogli podczas rozwodu. Zobaczcie na ich stronę tam znajdziecie wszystkie informacje.
kroswil11

Poprzednia strona

Powrót do Kobiece sprawy