Nikotyna niszczy moje zdrowie.

Utrwalanie zdrowego stylu życia i zdrowych nawyków w życiu codziennym.

Nikotyna niszczy moje zdrowie.

Postprzez Devil93 » 24 paź 2018, o 08:00

Niestety, palę już od bardzo dawna i mam do siebie o to pretensje. Wiem, że palenie szkodzi i jest multum negatywnych skutków palenia papierosów, ale jak tylko zaczynam rzucać, to niesamowite rzeczy dzieją się z moim ciałem. Niby zdaję sobie sprawę, że to w mojej głowie i że to przejdzie, ale i tak sięgam po następnego papierosa. Żona jest na mnie zła, bo próbowaliśmy już różnych metod, ale to silniejsze ode mnie. Kolega dał mi Tabex, tabletki które pomogły jego kuzynowi. Mam nadzieję że i ja nie będę się już wiecej dzięki nim zaciągać..
Devil93

Re: Nikotyna niszczy moje zdrowie.

Postprzez mikita » 7 gru 2018, o 07:40

Przed chwilę czytałam kilka wątków na temay rzucanie fajek. I też widzę że polecaja jak najbardziej Tabletki Tabex na rzucenie palenia. Widocznie ten preparat jest skuteczny. Ja przynajmniej zrobię wszysko by nie palić, bo czuję,że kondycję to niejedna babcia ma ode mnie lepszą, czasem to az mi wstyd, i klata mnie boli, ciężko mi sie oddycha i mam problemy z zasypianiem, ciągle mnie głowa boli.
mikita

Powrót do Zdrowie na co dzień