Palenie papierosów

Dyskusje o nałogach i sposobach na uwolnienie się od nich.

Re: Palenie papierosów

Postprzez mikita » 2 paź 2018, o 15:42

Ja kiedyś paliłem i to dużo, żona zaczęła marudzić, że śmierdzi w domu, że ja śmierdzę. Więc postanowiłem rzucić palenie. na początku próbowałem z plastrami ale zero efektów. Potem kupiłem sobie tabletki Tabex. Bałem się na początku jakie będą objawy rzucenia palenia- chodzi o przytycie. Ale nawet nie przytyłem. I wiecie co teraz moge powiedzieć że jest super bez papierosa.
mikita

Postprzez Meggi » 17 lis 2018, o 11:06

Niestety nałogi mają to do siebie, że z czasem uzależniają. Ja dotąd potrafię nad nimi zapanować, ale niestety mój znajomy nie potrafił i teraz przebywa na terapii w Ośrodku Zaroślak w Borach Tucholskich, gdzie został skierowany przez swojego lekarza. Z początku też tylko palił papierosy, a potem już mocniejsze rzeczy. Terapeuci i lekarze dzięki bezpośredniej współpracy z pacjentem są w stanie udzielić mu odpowiedniej pomocy.
Meggi

Postprzez Devil93 » 26 lis 2018, o 16:36

Skoro macie takie doświadczenia w rzucaniu palenia, to powiedzie, jakie zauważyliście u siebie negatywne skutki rzucenia palenia ? Co działo się z waszymi organizmami? Chciałbym wiedzieć, na co się przygotować, starając się pozbyć nałogu. Myślałem też o tym, by się czymś wesprzeć, na przykład Tabexem, albo jakimś innym środkiem.. Podobno to pomaga, a nie szkodzi. Co byście mi zasugerowali?
Devil93

Postprzez kizia » 29 mar 2019, o 13:17

Mi też bardzo ciężko rzucić palenie :/
kizia

Postprzez fitgirl » 23 kwi 2019, o 08:11

Trzeba się nastawić na rzucenie palenia. Jest to możliwe, ale trzeba bardzo chcieć i się zaprzeć. Tutaj http://www.ekademia.pl/kurs/hipnozamp3 także czytałam o hipnozie, która pozwala się odstresować i też nie będzie nam tak ciężko jak odstawimy papierosy.
fitgirl

Postprzez magma » 14 cze 2019, o 15:16

Niestety, ale i ja walczyłem długo z nałogiem i nic... Dalej palę... Z tymże teraz postawiłem na e-papierosy i z tego co wiem są one mniej szkodliwe. Na pewno plusem jest to, że ich dym nie brudzi i nie śmierdzi. A teraz planuje w vapeshop kupić nowe aromaty do mojej fajki. A mają tam spory ich wybór.
magma

Postprzez fitaszcze » 7 sie 2019, o 19:21

Z paleniem wyszło tak, że szło mi na to mnóstwo kasy, niby sobie człowiek nie zdaje sprawy z tego, ale dwie/trzy paczki dziennie to jest koszt prawie 50 zł, co w 20 dni daje 1000 zł! już się bałem, że musiałem brać kredyt na to ale na szczęście uświadomiłem sobie co jest nie tak i rzuciłem to w cholerę...
fitaszcze

Poprzednia strona

Powrót do Nałogi