Palenie papierosów

Dyskusje o nałogach i sposobach na uwolnienie się od nich.

Re: Palenie papierosów

Postprzez mikita » 2 paź 2018, o 15:42

Ja kiedyś paliłem i to dużo, żona zaczęła marudzić, że śmierdzi w domu, że ja śmierdzę. Więc postanowiłem rzucić palenie. na początku próbowałem z plastrami ale zero efektów. Potem kupiłem sobie tabletki Tabex. Bałem się na początku jakie będą objawy rzucenia palenia- chodzi o przytycie. Ale nawet nie przytyłem. I wiecie co teraz moge powiedzieć że jest super bez papierosa.
mikita

Postprzez Meggi » 17 lis 2018, o 11:06

Niestety nałogi mają to do siebie, że z czasem uzależniają. Ja dotąd potrafię nad nimi zapanować, ale niestety mój znajomy nie potrafił i teraz przebywa na terapii w Ośrodku Zaroślak w Borach Tucholskich, gdzie został skierowany przez swojego lekarza. Z początku też tylko palił papierosy, a potem już mocniejsze rzeczy. Terapeuci i lekarze dzięki bezpośredniej współpracy z pacjentem są w stanie udzielić mu odpowiedniej pomocy.
Meggi

Postprzez Devil93 » 26 lis 2018, o 16:36

Skoro macie takie doświadczenia w rzucaniu palenia, to powiedzie, jakie zauważyliście u siebie negatywne skutki rzucenia palenia ? Co działo się z waszymi organizmami? Chciałbym wiedzieć, na co się przygotować, starając się pozbyć nałogu. Myślałem też o tym, by się czymś wesprzeć, na przykład Tabexem, albo jakimś innym środkiem.. Podobno to pomaga, a nie szkodzi. Co byście mi zasugerowali?
Devil93

Poprzednia strona

Powrót do Nałogi