Dofinansowanie UE

Jak poprawić swoje osiągnięcia, polepszyć pamięć, zwiększyć motywację? Forum dla zainteresowanych rozwojem osobistym.

Dofinansowanie UE

Postprzez victoria » 5 gru 2018, o 13:15

Postanowiłam postarać się o dofinansowanie ze środków unijnych. Słyszałam że teraz jest o to ciężej niż kilka lat temu... Dlatego pytam, czy ktoś z was komu się to udało ma jakieś porady jak to zrobić? A może zlecić to specjalistą i skorzystać z Kancelarii Doradztwa Gospodarczego? Słyszałam że nie jest to droga sprawa, a oszczędza sporo nerwów i zachodu... :D
victoria

Re: Dofinansowanie UE

Postprzez tabela » 18 lut 2019, o 08:36

Dofinansowania z UE to bardzo fajna sprawa, ale nie zawsze kwalifikujemy się by je dostać. Z tego co czytałem jednak na stronie https://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-p ... ow,91.html możliwe jest uzyskanie dofinansowania również z innych programów pomocy. Jednym z nich jest Krajowy Fundusz Szkoleniowy, dzięki któremu dostać można nawet 100% wartości szkolenia pracowników. W przypadku firm, których obrót przekracza 2 mln euro rocznie jest to 80% dofinansowania, ale myślę, że dobre i to ;)
tabela

Powrót do Coaching, motywacja i rozwój osobisty