Szkolenia i porady dotyczące rozwoju osobistego

Jak poprawić swoje osiągnięcia, polepszyć pamięć, zwiększyć motywację? Forum dla zainteresowanych rozwojem osobistym.

Re: Szkolenia i porady dotyczące rozwoju osobistego

Postprzez suskamagda » 7 sie 2017, o 08:40

witam serdecznie,
szukamy sprawdzonej firmy ktora prowadzi szkolenia iso 9001. Zalezy nam na tym by w programie szkoleń spory był nacisk na podejście odnoszące się do ryzyka w organizacji.

Ktos moze kogos polecic z wrocławia?

z góry dzieki
magda suska
suskamagda

Postprzez Martica » 15 wrz 2017, o 20:50

Nie wiecie jak odnieść sukces i jak zmienic swoje zycie? Myslicie, ze to sa puste slogany? Eeee tam, wcale tak nie jest! Wystarczy poczytac (za darmo) i poogladac (rowniez za darmola) bloga Jacka Wiśniowskiego. On naprawde potrafi zmienic podejscie do zycia - sprobujcie, nic Was to nie kosztuje.
Martica

Postprzez fitgirl » 5 sty 2018, o 14:11

Warto korzystać z takich szkoleń. Pomagają one się rozwijać i cały czas iść do przodu. Opłaca się także korzystać ze szkoleń zawodowych takich jak te http://www.imperiumszkoleniowe.pl/ Można dzięki nim opanować m.in. MS Office. To dzisiaj przydatna umiejętność, bo praktycznie wszędzie mamy do czynienia z komputerami. Warto się zapisać na takie szkolenia.
fitgirl

Postprzez winik » 31 lip 2018, o 14:25

Warto robic takie szkolenia.
winik

Postprzez winik » 31 lip 2018, o 14:25

Zawsze warto sie rozwijac.
winik

Postprzez tabela » 24 sie 2018, o 13:17

Rozwój osobisty to szczególnie ważna sprawa i warto inwestować non stop środki w siebie, gdyż to zaowocuje ;) Możliwe, że nie od razu, ale kiedyś z pewnością. Sam za bardzo nie chciałem iść na szkolenie i wydawać pieniądze, jednak Żona namówiła mnie bym poszedł na szkolenie i zdobył uprawnienia techniczne, dzięki którym będę mógł jeździć wózkiem widłowym. Na stronie https://alerta.pl/szkolenia-i-uslugi/uprawnienia-zawodowe/ znalazłem nawet dostępny w moim mieście kurs i zapisałem się. Nie wiem czy minęło dwa miesiące i otrzymałem propozycję pracy jako magazynier ;)
tabela

Postprzez Opuncja » 7 wrz 2018, o 19:18

Fajne kursy i szkolenia oferuje oprócz studiów, np. pielęgniarskich https://www.puw.pl/pl/studia/pielegniarstwo Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi. Bardzo fajna uczelnia, a wszelkie szkolenia opatrzone są certyfikatem wyższej uczelni, a to chyba nobilitujące :) Zajęcia odbywają się częsciowo na platformie zdalnego nauczania.
Opuncja

Postprzez lukrecja » 30 wrz 2018, o 21:03

Pielęgniarki, które już wykonują zawód, mogą pomyśleć o zrobieniu kursu psychoterapii do czego zachęcam ze względu na poszerzanie swoich możliwości zawodowych. Moja siostra zapisała się na tegoroczny kurs w Centrum CBT (nabór nadal trwa, można się zapisywać do końca października) i po 4 latach będzie ubiegać się o certyfikat terapeuty. Co ważne ten kurs jest atestowany przez PTTPB i uwzględnia założenia Ministerstwa Zdrowia
lukrecja

Postprzez Meggi » 16 paź 2018, o 16:59

Kochani, a czy wiecie coś więcej na temat BUR https://www.szkolenia.innpuls.pl/baza-u ... uge-w-rur/ ? Czy korzystaliście kiedyś z takiej bazy usług rozwojowych? Czy udało wam się uzyskać na, którąś z nich nawet dofinansowanie? Zastanawiam się na zapisaniem tam, lecz zanim to zrobię chciałabym uzyskać w tym kierunku więcej informacji.
Meggi

Postprzez Prz3mysLaw » 13 gru 2018, o 10:35

Szkolenia najlepiej wybierać takie, z których wyniesione umiejętności będziesz mógł wykorzystać w swojej pracy. Na przykład ostatnio awansowałem na kierownika i chciałem odbyć szkolenie, które nauczy mnie jak kierować zespołem żeby jego praca była efektywna. Zdecydowałem się na szkolenia menadżerskie w krakowskiej firmie szkoleniowej Maciołek&Wspólnicy: https://szkoleniamaciolek.com/szkolenia-menadzerskie/ . Szkolenie było bardzo fajnie poprowadzone i teraz wiem jak zarządzać ludźmi żeby utrzymywać pozytywna atmosferę, ale także żeby zespół wykonywał moje polecenia.
Prz3mysLaw

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Coaching, motywacja i rozwój osobisty