Reklama kluczem do sukcesu

Jak poprawić swoje osiągnięcia, polepszyć pamięć, zwiększyć motywację? Forum dla zainteresowanych rozwojem osobistym.

Re: Reklama kluczem do sukcesu

Postprzez tesastas » 30 kwi 2018, o 10:10

Bardzo skuteczne są reklamy AdWords. Do tego dobrze jest pozycjonować stronę. Tutaj macie przykładową firmę, która prowadzi Kampanię AdWords w Poznaniu
tesastas

Postprzez adamoantos » 30 maja 2018, o 14:16

Musisz się też dobrze wypozycjonować w internecie ;)
adamoantos

Postprzez tabela » 30 sie 2018, o 11:11

Najprościej jest zacząć od najtańszej reklamy, a jeśli wszystko będzie szło do przodu można rozwinąć skrzydła i próbować droższe reklamy ;) Ja tak zacząłem się reklamować, jednakże na początku spróbowałem z długopisami reklamowymi, gdyż na stronie https://dlugopisyreklamowe.pl/poradnik/ ... klamowych/ pisali o skuteczności długopisów reklamowych ;) Zachęciło mnie to i na prawdę muszę powiedzieć, że taka reklama jest mało kosztowna, a na prawdę skuteczna ;) Co prawda wiele zależy też od prowadzonego biznesu, ale jeśli ktoś chce spróbować może zacząć właśnie od długopisów reklamowych ;)
tabela

Postprzez kimilos » 12 wrz 2018, o 12:06

tesastas napisał(a):Bardzo skuteczne są reklamy AdWords. Do tego dobrze jest pozycjonować stronę. Tutaj macie przykładową firmę, która prowadzi Kampanię AdWords w Poznaniu

Obecnie już Google Ads, które zmieniło nazwę z Google Adwords. Z tego co czytałem na stronie https://www.ecommerce2day.pl/zegnaj-adw ... oogle-ads/ potencjał tego narzędzia od Google jest bardzo duży, jednakże nad całością czuwać muszą profesjonaliści, gdyż ciężko ustawić kampanię w taki sposób by zarabiała na siebie jak najwięcej. Trzeba ciągle doglądać do panelu użytkownika i sprawdzać czy akurat ta reklama się sprawdza czy też nie ;)
kimilos

Poprzednia strona

Powrót do Coaching, motywacja i rozwój osobisty