Jak dbacie o urodę?

Rozmowy na temat dbania o urodę - co robić, aby pięknie wyglądać. Zabiegi, maseczki, suplementy, balsamy... O tym wszystkim rozmawiamy tutaj.

Re: Jak dbacie o urodę?

Postprzez zenek23232 » 27 lis 2019, o 08:25

przed zimą warto zadbać o nawilżenie skóry, polecić mogę wam suplement diety o nazwie Neoglandyna dostępny jest w kapsułkach i doskonale nawilża skórę, sprawdza się również przy skórze łuszczącej się, wyprysku atopowym, trądziku i łuszczycy.
zenek23232

Postprzez Milord » 27 lis 2019, o 13:14

Zgadzam się, że suplementy diety typu nutrikosmetyki wspomagają funkcjonowanie skóry, włosów i paznokci od wewnątrz dzięki czemu wyglądamy lepiej i łątwiej nam pielęgnować skórę z zewnątrz
Milord

Postprzez zenek23232 » 3 gru 2019, o 13:54

ja niedawno wybrałem się do salonu fryzjerskiego Akademia Perfect Hair gdzie pracują świetni fryzjerzy i barber skorzystałem z pewnej metamorfozy - fajnie podcięto mi brodę i ostrzyżono włosy,wybieram się też przed świętami, na pewno zaskoczę całą swoją rodzinę nowym image :D polecam!
zenek23232

Postprzez irma » 5 gru 2019, o 07:49

Wiecie co, tak czytam, uroda, uroda i co chwile przwija sie słowo uroda, hmm ja myślę, że zamiast "urody" powinnyśmy mówić o "zadbaniu", bo nic innego nie chywyta tak za oko jak zadbana kobieta, dla jednych może byc brzydka jak noc a dla drugich uosobieniem boskości, tyle gustów ile ludzi, kiedys powiedziała tak mój luby " nie ma brzydkich kobiet są zadbana i nie zadbane" i wiecie co, ja się z nim zgadzam, bo można byc piekną, ale co z tego jak kobieta nie jest zadbana??

Jeśli natomiast macie ochotę na poprawę czegoś w swoim wygladzie polecam skontaktować sie z dermatologiem:
http://zdrowietopodstawa.eu/czy-zajmuje ... stetyczna/

Powinien doradzić co robic.
irma

Postprzez micha » 23 gru 2019, o 10:39

Bardzo dobry wpływ na urodę i wiele innych kwestii ma też rybi kolagen. O tym produkcie poczytacie sobie więcej na blogu https://test-pierwsza-pomoc.pl/kolagen-rybi-najskuteczniejszy-kolagen/. Warto zainteresować się bliżej jego właściwościami zdrowotnymi.
micha

Postprzez majczuk » 2 sty 2020, o 21:59

Jest wiele sposobów dbania o urodę, ale najważniejsze jest to, aby cokolwiek robić w tym kierunku. Na stronie: http://klinikagrzesiak.pl/ jest klinika, z której usług polecam skorzystać. Ja tutaj zrobiłam lipofilling twarzy, korektę nosa i podnoszenie piersi, bo strasznie byłam niezadowolona ze swojego wyglądu. Po tych zabiegach w 100% siebie akceptuję.
majczuk

Postprzez urodomaniaczka » 24 sty 2020, o 13:14

Hej :)
Ja staram się jeść zdrowo, a także dbać o aktywność fizyczną każdego dnia, ponieważ to właśnie ćwiczenia i sposób, w jaki się odżywiamy, najbardziej wpływają na nasz wygląd. Jeśli chodzi o kosmetyki, to wybieram tylko naturalne produkty, które nie powodują podrażnień czy jej zapychania. Od czasu do czasu wykonuję również zabiegi antycellulitowe na ciało, dzięki czemu mogę cieszyć się gładką i jędrną skórą :)
urodomaniaczka

Postprzez PromykSłońca » 28 sty 2020, o 13:15

Ruch i zdrowa dieta :) Bez względu na porę roku staram się być aktywna fizycznie. Plus oczywiście kobiece kosmetyki, koniecznie naturalne. Niektóre nawet robię sama, jak chociażby mydła do rąk. Składniki dobieram w zależności od tego, na co akurat mam ochotę. Inną uniwersalną rzeczą jest żel z aloesu, ale to już kupuję przez internet.
PromykSłońca

Postprzez kolorowa » 2 lut 2020, o 18:20

Staram się stosować bardzo dobrej jakości kosmetyki. Nie ukrywam, że wcześniej miałam problem z doborem odpowiedniego pudru i podkładu. Ale poczytałam, zapoznałam się z odpowiednią ofertą jaka jest na https://www.prouve.com/ i wybrałam kolor 1 JASNY BEŻ.
kolorowa

Postprzez marek2020 » 8 lut 2020, o 21:47

Mówią, że w zdrowym ciele, zdrowy duch. Dlatego u mnie na pierwszym miejscu jest aktywność fizyczna. Oczywiście idzie ona w parze z właściwie zbilansowaną dietą.
marek2020

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zdrowy wygląd i uroda