Jak dbacie o urodę?

Rozmowy na temat dbania o urodę - co robić, aby pięknie wyglądać. Zabiegi, maseczki, suplementy, balsamy... O tym wszystkim rozmawiamy tutaj.

Re: Jak dbacie o urodę?

Postprzez zenek23232 » 27 lis 2019, o 08:25

przed zimą warto zadbać o nawilżenie skóry, polecić mogę wam suplement diety o nazwie Neoglandyna dostępny jest w kapsułkach i doskonale nawilża skórę, sprawdza się również przy skórze łuszczącej się, wyprysku atopowym, trądziku i łuszczycy.
zenek23232

Postprzez Milord » 27 lis 2019, o 13:14

Zgadzam się, że suplementy diety typu nutrikosmetyki wspomagają funkcjonowanie skóry, włosów i paznokci od wewnątrz dzięki czemu wyglądamy lepiej i łątwiej nam pielęgnować skórę z zewnątrz
Milord

Postprzez zenek23232 » 3 gru 2019, o 13:54

ja niedawno wybrałem się do salonu fryzjerskiego Akademia Perfect Hair gdzie pracują świetni fryzjerzy i barber skorzystałem z pewnej metamorfozy - fajnie podcięto mi brodę i ostrzyżono włosy,wybieram się też przed świętami, na pewno zaskoczę całą swoją rodzinę nowym image :D polecam!
zenek23232

Postprzez irma » 5 gru 2019, o 07:49

Wiecie co, tak czytam, uroda, uroda i co chwile przwija sie słowo uroda, hmm ja myślę, że zamiast "urody" powinnyśmy mówić o "zadbaniu", bo nic innego nie chywyta tak za oko jak zadbana kobieta, dla jednych może byc brzydka jak noc a dla drugich uosobieniem boskości, tyle gustów ile ludzi, kiedys powiedziała tak mój luby " nie ma brzydkich kobiet są zadbana i nie zadbane" i wiecie co, ja się z nim zgadzam, bo można byc piekną, ale co z tego jak kobieta nie jest zadbana??

Jeśli natomiast macie ochotę na poprawę czegoś w swoim wygladzie polecam skontaktować sie z dermatologiem:
http://zdrowietopodstawa.eu/czy-zajmuje ... stetyczna/

Powinien doradzić co robic.
irma

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowy wygląd i uroda