Powiększanie piersi

Rozmowy na temat dbania o urodę - co robić, aby pięknie wyglądać. Zabiegi, maseczki, suplementy, balsamy... O tym wszystkim rozmawiamy tutaj.

Powiększanie piersi

Postprzez KrainaLodu » 29 cze 2019, o 21:14

Cześć ;) Czy miała któraś może powiększane piersi ? Jeśli tak to ile miałyście ml ? I jaki implant? Ja znalazłam klinikę Este l`arte w Łodzi gdzie będę miała powiększane piersi ;) Będzie mnie operowac bardzo dobry lekarz.
KrainaLodu

Re: Powiększanie piersi

Postprzez kafarka » 20 lip 2019, o 16:47

Ja nie chciałam implantów bo zależało mi na naturalniejszym wyglądzie dlatego zdecydowałam się na lipotransfer - https://klinikamiracki.pl/lipotransfer/ Pięknie piersi wyglądają i nie jest to tak inwazyjny zabieg jak własnie implanty
kafarka

Postprzez kolorka » 20 lip 2019, o 18:09

ja mialam :) piersi, to od zawsze byl moj kompleks, zawsze chcialam miec wieksze :) zabieg mialam w Dermed w Krakowie, wybralam ich, bo stosuja metode Body Jet, ktora polega na odessaniu tkanki tłuszczowej i wszczepieniu je w inne miejsce- piersi na przyklad :) wlasna tkanka tluszczowa to najelepszy material :)
kolorka

Postprzez owsianeciastko » 27 lip 2019, o 10:36

ja mialam reimplantacje tkanki tluszczowej, tzn to co za duzo w udach pojawilo sie w piersiach :D swietna sprawa no i w pelni naturalna bo to nie silikony :D tu opis https://katowice.dermed.pl/pl/zabiegi/r ... uszczowej/ z kliniki Dermed w Katowicach w ktorej mialam zabieg
owsianeciastko

Postprzez bargina » 29 sie 2019, o 17:36

Bardzo dobra jest dr Dorota Żukowska, moja kuzynka u niej właśnie powiększała piersi. W łódzkiej klinice Dermed, ja u nich kwasem hialuronowym zmarszczki wypełniałam , miła osoba, klinika nowoczesna
bargina

Postprzez tancerka » 19 wrz 2019, o 11:33

Zabieg powiększania piersi można wykonać w wielu klinikach,ale tylko w jednej przeprowadzi go chirurg,specjalista,wychwalany na wielu forach i portalach służących do wystawiania opinii o lekarzach, dr. D. Rychlik.
W jego klinice niedaleko Polanicy- Zdrój https://chirplast.com.pl/ możemy liczyć na bezpieczne i profesjonalne przeprowadzenie zabiegu,spokój i ciszę.Do dyspozycji pacjentów jest nowoczesny sprzęt,klimatyzowane i monitorowane sale pooperacyjne,opieka chirurgów,anestezjologów i pielęgniarek.Dodatkowo klinika mieści się z daleka od zgiełku wielkiego miasta,otoczona jest pięknymi krajobrazami,dzięki którym dochodzenie do siebie po zabiegu będzie przebiegało szybko i przyjemnie.
tancerka

Postprzez mariee » 30 wrz 2019, o 18:17

Bardzo dobra jest ta klinika Dermed w Łodzi, ja akurat jestem po operacji ale nie typowo powiększania co podniesienia...ale widziałam efekty pracy dr Doroty Żukowskiej, kóra wykonała moją operacje. Opisujac to jednym słowem- majstersztyk
mariee

Postprzez lania » 4 paź 2019, o 06:57

Ja nie mam nic przeciwko tego rodzaju zabiegom, sama się na taki zdecydowałam prawie 2 lata temu i do dziś jestem zachwycona efektem! Trzeba dobrać idealny kształt i rozmiar tak by ciało zachowało swoje naturalne proporcje. Zanim zdecydujecie się na zabieg warto obejrzeć ten filmik https://www.youtube.com/watch?v=WmbiSf4rL9Y&t=1009s. To wywiad z jednym z najlepszych chirurgów plastycznych w Polsce - dr Markiem Szczytem.
lania

Postprzez kaga77 » 8 paź 2019, o 08:10

lania ogladałam ten filmik już co najmniej kilkanaście razy także jest mi dobrze znany. DR Szczyt to jeden z moich autorytetów jeśli chodzi w ogóle o chirurgie plastyczną więc można mu zaufać. O mentorach tez słyszałam wiele dobrego, ja póki co dopiero rozważam operację ale jeśli się zdecyduje to na pewno własnie na te implanty.
kaga77

Powrót do Zdrowy wygląd i uroda