Jak dbacie o urodę?

Rozmowy na temat dbania o urodę - co robić, aby pięknie wyglądać. Zabiegi, maseczki, suplementy, balsamy... O tym wszystkim rozmawiamy tutaj.

Re: Jak dbacie o urodę?

Postprzez kaszabarabasza » 30 cze 2018, o 14:53

Ja stosuję różne suplementy diety, żeby uzupełnić wszystkie niedobory witamin i innych składników odżywczych. Np. kupuję w aptece internetowej https://www.allecco.pl/35572,belissa-in ... -tabl.html które jest bardzo dobre właśnie na skórę i włosy. Włosy zaczęły mi mniej wypadać, a skóra nieco poprawiła swój koloryt.
kaszabarabasza

Postprzez micha » 3 lip 2018, o 09:03

Ja ostatnio mam poważny problem z paznokciami i poszukuję czegoś na wzmocnienie paznokci. Kiedyś miałam bardzo mocne pazury, a teraz bardzo mi się łamią i rozdwajają. Macie jakiś pomysł, co najlepiej zastosować w takiej sytuacji?
micha

Postprzez mikita » 11 lip 2018, o 07:00

Powinniśmy bardzo dbać o cerę by potem nie stwierdzić że mamy wcześniej zmarszczki itd.Ja ostatnio słyszałam że bardzo dobry jest krem nawilżający oraz wybielający i redukujący przebarwienia Calluna Medica. Zastanawiałam się czy jest on taki dobry. Jeszcze go nie miałam, ale koleżanka która używa ten krem polecała mi go. Czy wy też jesteście zadowolone z tego kremu ? Chciałam bym poznać opinie zanim zdecyduje się na niego.
mikita

Postprzez bergamotka » 31 lip 2018, o 12:24

Po pierwsze, nie korzystam z żadnych używek. Po drugie, stosuję kwas hialuronowy, który dodaję do każdego swojego kremu. Po trzecie, właściwe oczyszczanie. Po czwarte, nawilżam ciało balsamami i kremami ujędrniającymi co wieczór.
bergamotka

Postprzez Camilo » 8 sie 2018, o 11:29

Ja ostatnio zacząłem uczęszczać do Kliniki medycyny estetycznej Revital. Mają świetne zabiegi wpływające na wygląd skóry i nie tylko. :)
Camilo

Postprzez zdrowaśkowa » 9 sie 2018, o 16:58

Ja dbam o siebie odpowiednio się odżywiając i stosując bardzo dobrej jakości kremy. Mam mało kosmetyków, ale za to naprawdę skuteczne i dające fajne rezultaty. Tak jak mój ostatni zakup krem cetaphil ps lipoaktywny :)
zdrowaśkowa

Postprzez Opuncja » 24 sie 2018, o 13:05

U mnie to wszystkiego po trochu. Witaminki, suplementy, dobre kremy, no i dobre kosmetyki do makijazu. Teraz na przykład czaje sie na zestaw 6 rozświetlaczy marki SOSU HIGHLIGHTER KIT. Słyszałam, że to ciekawa i interesująca marka irlandzkiej blogerki Suzanne Jackson. Trzeba inwestować w siebie, by po 50-tce nie wyglądać jak rycząca 90-tka.
Opuncja

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowy wygląd i uroda