Wolny czas

Styl życia, hobby, nasze pasje i zainteresowania - motoryzacja, moda, technologia, podróże oraz wszystko to, co nas kręci!

Re: Wolny czas

Postprzez InnaJa » 22 lis 2019, o 12:45

Bardzo dobra formą spędzania wolnego czasu jest aktywność fizyczna. Sportu i jego dobrego wpływu na zdrowie chyba nie trzeba przedstawiać :) Ciekawą opcją może być nauka jazdy konnej. Jeździectwo wymaga jednak odpowiedniego przygotowania i na początek warto kupić kilka akcesoriów oraz elementów odzieży. Bardzo przydają się buty do jazdy konnej, bryczesy, rękawiczki no i kask lub toczek. To wszystko możecie kupić w internetowym sklepie jeździeckim Horse Trade. Na stronie znajdziecie pełną ofertę.
InnaJa

Postprzez kroswil11 » 1 gru 2019, o 16:09

Jeśli macie trochę wolnego czasu to polecam z rodziną wybrać się do http://www.teatrmalegowidza.pl/pl/spekt ... /warsztaty
kroswil11

Postprzez kolorowa » 3 gru 2019, o 14:00

Ja może i nie mam tego wolnego czasu za dużo, ale jak już znajdę to z chęcią wybieram się do kina. Lubię śledzić te wszystkie nowości które się pojawiają i dlatego też jeśli ktoś mnie zapyta o jakąś produkcję to śmiało mogę się wypowiadać. Kilka dni temu byłam na Ukrytej Grze i nadal jestem pod wrażeniem tego filmu. Reżyseria jak i scenografia absolutnie mnie porwały
kolorowa

Postprzez Bordo » wczoraj, o 10:28

Ja w wolnym czasie uwielbiać szukać ciekawych ubrań, z których następnie tworze różnorodne stylizacje. Perełki znajduje zarówno w ciucholandach, jak i sklepach internetowych. Ostatnio trafiłam na bardzo ładna, w sumie można nawet powiedzieć, że romantyczne sukienki na randkę :)
Bordo

Poprzednia strona

Powrót do Nasze pasje