Jak oszczędzać?

Styl życia, hobby, nasze pasje i zainteresowania - motoryzacja, moda, technologia, podróże oraz wszystko to, co nas kręci!

Re: Jak oszczędzać?

Postprzez niewidomka » 15 maja 2019, o 14:06

Tak naprawdę to nie jest trudno oszczędzać. Trzeba po prostu się spiąć do tego i korzystać z możliwości jakie są nam oferowane. Mam na myśli teraz pracownicze plany kapitałowe, które startują już niedługo bo w lipcu, gdzie do naszego oszczędzania dokłada się i państwo i pracodawca
niewidomka

Postprzez Kordi33 » 20 sie 2019, o 07:08

Warto oszczędzać pieniądze i później inwestować te mniejsze kwoty, by sprawdzić jak dysponować pieniędzmi i jak on działa. Bardzo ciekawy artykuł o tym w co można zainwestować pieniądze widziałem na "w co inwestować małe kwoty" warto sobie przeczytać.
Kordi33

Postprzez maniusia » 11 wrz 2019, o 08:30

ja z każdej wypłaty parę groszy na konto oszczędnościowe odkładam, czasami sobie czegoś zwyczajnie odmawiam.
maniusia

Postprzez Agness » 26 lut 2020, o 19:13

Każdy z nas na pewno ma jakiś sposób na dobre oszczędzanie i jestem zdania, że jak najbardziej różne możliwości istnieją. Ja raczej staram się inwestować, a nie oszczędzać. Niedawno założyłam swój sklep internetowy i teraz wystarczy, że klient wejdzie w kliknij tutaj i może już składać zamówienia. Ja wtedy widzę czy dana płatność online była zrealizowana.
Agness

Postprzez Agness » 23 mar 2020, o 18:36

Dla mnie sporą oszczędnością było to jak zamontowałam sobie w studni głębinowej dobrą pompę głębinową https://www.dostudni.pl/Krakow,p15.html i teraz samodzielnie mogę pobierać wodę. Akurat w moim przypadku jest to dość spore zużycie więc jest to oszczędność. No i z tego co wiem, to akurat te pompy charakteryzują się bardzo wysoką jakością.
Agness

Postprzez Opuncja » 3 kwi 2020, o 13:58

Od dziecka lubiłam oszczędzać. Nawet niewielkie kwoty mnie cieszyły. Pozostało mi tak do dziś. Przy czym dziś już wiem, jak obracać gotówką i mieć z tego całkiem niezłe oszczędności. A wszystko dzięki lokatom bankowym. Gdybyście również chcieli skorzystać, podaję namiar na porównywarkę lokat bankowych https://najlepszelokaty.pl/porownywarka-lokat-bankowych Porównywarka jest bardzo pomocna.
Opuncja

Postprzez entus » 10 kwi 2020, o 14:19

Teraz to już zostaje nam tylko wypłacanie oszczędności ;/
entus

Postprzez piwka » 20 kwi 2020, o 12:29

Dla mnie właśnie bardzo fajną jest ppk https://www.mojeppk.pl/ jeśli chodzi o oszczędzanie. Bardzo jasne zasady, człowiek nie musi się o nic bać, bo wszystko jest na naszych prywatnych kontach gdzie człowiek ma dostęp do tych pieniędzy na bieżąco.
piwka

Postprzez antek4443 » 22 kwi 2020, o 12:39

Wiecie, w jaki sposób oszczędzam ja i moja żona? Kupujemy rzeczy online, ponieważ tam zawsze możemy liczyć na dużo niższe ceny. Zerknijcie sobie może na stronę https://butymodne.pl/balerinki-damskie-c27000.html Żona tam często kupuje buty. Ona jest zadowolona, że ma swoją kolekcję, a ja jestem zadowolony, że nie wydajemy na to fortuny.
antek4443

Postprzez majczuk » 24 kwi 2020, o 21:27

Fotowoltaika da Ci mnóstwo oszczędności. Dzięki niej Twoje rachunki za prąd mogą zmniejszyć się nawet o 95%. Na tą inwestycję możesz dostać 5000zł, a jej zwrot szacuje się na 4 - 7 lat. Do montażu polecam zatrudnić firmę fotoleo, która i u mnie zajęła się montażem. Mają świetną ofertę, a na zamontowany sprzęt dają aż 25 lat gwarancji.
majczuk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze pasje