kredyt gotówkowy

Luźne rozmowy na dowolne tematy.

kredyt gotówkowy

Postprzez sandratymon » 15 sty 2019, o 13:48

Witajcie! Pilenie potrzebuję wziąć kredyt na firmę, muszę kupić auto i rozbudować nieco działalność. Co możecie mi polecić ? Sprawdzałem kredyty gotówkowe https://www.kredyty-gotowkowe.net
i wydaje mi się bardzo fajną opcją pożyczka od Alior bank jak uważacie ?Ktoś korzystał z ich usług? Jak to wygląda?
sandratymon

Re: kredyt gotówkowy

Postprzez karin » 31 sty 2019, o 07:35

A oferty tutaj widziałeś https://kredytolog.com/kredyt-gotowkowy-przez-internet.php? Moim zdaniem też bardzo ciekawe. I możesz łatwo wybrać coś korzystnego, bo wszystko jest dokładnie opisane. Sama lubię kredyty gotówkowe, bo można je przeznaczyć na dowolny cel.
karin

Postprzez Opuncja » 1 lut 2019, o 11:55

Kiedy kilka dni temu szukałam kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych znalazłam firmę pozyczkową Habza Finanse. Zauważyłam, że mają tam również korzystne kredyty dla firm. Może porozmawiaj z doradcą z Habza Finanse, mam wrażenie, że to porządna firma. Patrząc po ich stronie już widać, że są bardzo transparentni. Jeśli o mnie chodzi to jest bardzo ważne.
Opuncja

Postprzez zenka » 15 lut 2019, o 09:41

Jeżeli szukamy kredytów, to warto zaznajomic się również z ofertami pożyczkowymi. Jest dużo portali jak np. https://monebay.pl/pozyczka-na-dowod , które przedstawiają dobre oferty. Możesz sobie zerknac, może akurat coś znajdziesz.
zenka

Postprzez izka » 15 lut 2019, o 19:03

Z chęcią zerknę bo również warto by było zgłębić wiedzę na ten temat.
izka

Postprzez Myszkal36 » 7 mar 2019, o 07:27

Ostatnio potrzebowałam pieniędzy na upłynnienie mojej firmy i znalazłam świetną firmę assa, znalazłam pożyczka dla firm oferuje wyrozumiałość i przychylność ze względu na wypadek losowy, szybkość wypłaty (parę godzin, max 24h) pożyczki, odsetki są dużo mniejsze niż w chwilówkach,. Polecam
Myszkal36

Postprzez fasola » 14 mar 2019, o 22:29

z pozabankowych to w Kredyt OK mają dość dobre warunki i ładne tysiące można wziąć. to już typowy kredyt na kilka lat nie pożyczka. w porównywarce mi wyskoczyli właśnie że niezła oferta, z kumpelą gadałam w temacie to u nich brała i sympatycznie było. Jak kaska potrzebna to się nie wybrzydza wiadomo ale lepiej brać w pewnym miejscu żeby potem nie naliczyli nic dodatkowo poza umową.
fasola

Postprzez dora7 » 27 mar 2019, o 15:48

Jeśli szukasz szybkiej pożyczki online to polecam Ci zajrzeć na stronę firmy Assa . Znajdziesz tam praktycznie wszystkie potrzebne informacje na temat pożyczki, zaświadczeń czy wymagań. Warto skontakować się z działem obsługi na wypadek, gdybyś miał jakieś watpliwości bądź dodatkowe pytania.
dora7

Postprzez fitgirl » 31 mar 2019, o 18:03

W swoim biznesie na pewno też będziemy potrzebować gotówki. Tu www.finiata.pl widziałam odnawialną linię finansowania. Dzięki niej mamy gotówkę szybko na swoim koncie i spłacamy ją w wygodnym terminie.
fitgirl

Postprzez Olr2 » 29 maja 2019, o 13:22

Może zamiast kredytu na samochód firmowy warto pomyśleć o wynajmie długoterminowym? To fajne rozwiązanie, żeby mieć wysokiej klasy samochód przy niskim nakładzie finansowym. Przeczytaj http://eprzedsiebiorca.com.pl/2019/04/15/wynajem-dlugoterminowy-samochodu-dla-kogo-jest-przeznaczony-jakie-auta-oplaca-sie-wynajac-na-dluzej/ i przemyśl jeszcze tę decyzję.
Olr2

Następna strona

Powrót do Hyde Park