• Oferujemy: - Indywidualne plany żywieniowe
  - Poradę dietetyka
 • Szybko i komfortowo

  Cenimy sobie Twój komfort, dlatego wszystko u nas odbywa się online. Aby otrzymać swój plan żywieniowy, wypełnij formularz. Na jego podstawie uzyskamy od Ciebie wszelkie informacje, które są nam niezbędne, aby wykonać dla Ciebie plan żywieniowy.

  Opinie: Jestem bardzo zadowolona! Widać, że Pani Patrycja kocha to co robi. Prócz zrobienia dla mnie planu, p. Patrycja dzwoniła do mnie i śledziła moje postępy. Bardzo motywujące! - Kasia W.
  sprawdź inne opinie.

  Twój dietetyk:

  plany żywieniowe online

  mgr Patrycja Hołowko
  dietetyk
  Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Interesuje się znaczeniem diety nie tylko w aspekcie zdrowia fizycznego, psychicznego, ale również w ujęciu seksualności człowieka. Na co dzień z przyjemnością poszerza swoje horyzonty zawodowe, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach.

Dietetyk online - nasza oferta

 • Stworzymy dla Ciebie doskonały, szyty na miarę plan żywieniowy, który pokaże Ci, że osiągnięcie Twojego celu jest możliwe, niezalażnie czy jest to schudnięcie, oczyszczenie organizmu, czy wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych do swojego życia!
  Prócz tego oferujemy konsultacje online z dyplomowanym dietetykiem (poprzez Skype). W ten sposób bez wychodzenia z domu będziesz w stanie rozwiązać swoje żywieniowe problemy i poradzić się eksperta w dziedzinie odżywiania i zdrowej diety!

  jak to działa?

  Całość jest niezwykle prosta, wystarczy, że wypełnisz formularz, w którym podasz nam trochę informacji o sobie, swojej diecie i nawykach żywieniowych. Na podstawie tych informacji, w przeciągu trzech dni roboczych przygotujemy dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy (na około 20 stron), który, jeżeli wprowadzisz go w życie, pozwoli Ci zadbać o Twoje zdrowie.

  Jeżeli nie jesteś zainteresowany/-a planem i chcesz jedynie skonsultować się z dietetykiem, aby uzyskać od niego odpowiedzi na nurtujące Cię pytania z zakresu diety, zdrowia i zdrowego odżywiania, skontaktuj się z nami, ustalimy dogodny termin i porozmawiamy na Skype, lub jeżeli wolisz, załatwimy wszystko poprzez wiadomości e-mail.

  cennik

  Tygodniowy plan żywieniowy (7 dni) 95zł (z VAT)
  Miesięczny plan żywieniowy (30 dni) 195zł (z VAT)
  Konsultacja dietetyczna 50zł (z VAT)

  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  Nie będziemy w tym miejscu zachwalać swoich umiejętności i mydlić Ci oczu osiągnięciami i dyplomami na ścianach, gdyż to sprawa oczywista - nie oferowalibyśmy naszych usług, gdybyśmy nie byli dobrzy w tym co robimy. Zamiast tego chcemy Ci powiedzieć, że nie traktujemy człowieka jak klienta, ale jako osobę, która chce zmienić swoje życie. Pomagamy w tym. Jesteśmy drogowskazem, który wskazuje drogę ku zdrowemu życiu - pamiętaj jednak, że cała reszta należy do Ciebie. Wskażemy Ci drogę, jednak to, w którym kierunku podążysz, zależy wyłącznie od Ciebie. Możesz wcielić nasz plan w czyn i rozpocząć nowy, lepszy etap swojego życia, albo możesz nie zmieniać nic i tkwić dalej w tym samym miejscu. Decyzja należy do Ciebie. Działaj! Wypełnij formularz i zacznij zmieniać swoje życie na lepsze!

  Zapraszamy do zapoznania się z resztą strony, przeczytaj opinie osób, które skorzystały z naszej pomocy oraz poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, chętnie odpowiemy na nie osobiście - zapraszamy do kontaktu.