• Oferujemy: - Indywidualne plany żywieniowe
  - Poradę dietetyka
 • Szybko i komfortowo

  Cenimy sobie Twój komfort, dlatego wszystko u nas odbywa się online. Aby otrzymać swój plan żywieniowy, wypełnij formularz. Na jego podstawie uzyskamy od Ciebie wszelkie informacje, które są nam niezbędne, aby wykonać dla Ciebie plan żywieniowy.

  Opinie: Jestem bardzo zadowolona! Widać, że Pani Patrycja kocha to co robi. Prócz zrobienia dla mnie planu, p. Patrycja dzwoniła do mnie i śledziła moje postępy. Bardzo motywujące! - Kasia W.
  sprawdź inne opinie.

  Twój dietetyk:

  plany żywieniowe online

  mgr Patrycja Hołowko
  dietetyk
  Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Interesuje się znaczeniem diety nie tylko w aspekcie zdrowia fizycznego, psychicznego, ale również w ujęciu seksualności człowieka. Na co dzień z przyjemnością poszerza swoje horyzonty zawodowe, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach.

Plany żywieniowe skrojone na Twoją miarę!

plany żywieniowe online

Chcesz bezpiecznie zyskać zdrową sylwetkę i kondycję, uchronić się przed chorobami cywilizacyjnymi? Zmagasz się z przewlekłymi schorzeniami i chcesz poprawić swój stan zdrowia? Podjąłeś decyzję o włączeniu racjonalnej diety do swojego życia? Skorzystaj z naszych usług! Oferujemy profesjonalne, przygotowane przez dietetyków plany żywieniowe. Wykonanie planu poprzedza konsultacja dietetyczna, którą wykonamy dla Ciebie ZA DARMO! Dbając o Twój czas wszystko zrobisz online, bez wychodzenia z domu. Jeżeli chcesz skorzystać z naszej oferty, wypełnij dokładnie formularz.

dietetyk online

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami na temat naszych usług, oraz do odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.