• Oferujemy: - Indywidualne plany żywieniowe
  - Poradę dietetyka
 • Szybko i komfortowo

  Cenimy sobie Twój komfort, dlatego wszystko u nas odbywa się online. Aby otrzymać swój plan żywieniowy, wypełnij formularz. Na jego podstawie uzyskamy od Ciebie wszelkie informacje, które są nam niezbędne, aby wykonać dla Ciebie plan żywieniowy.

  Opinie: Wszystko na plus! Zarówno samo wykonanie planu jak i kontakt w trakcie. Polecam i zachęcam ;) - Agnieszka M.
  sprawdź inne opinie.

  Twój dietetyk:

  plany żywieniowe online

  mgr Patrycja Hołowko
  dietetyk
  Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Interesuje się znaczeniem diety nie tylko w aspekcie zdrowia fizycznego, psychicznego, ale również w ujęciu seksualności człowieka. Na co dzień z przyjemnością poszerza swoje horyzonty zawodowe, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

 • Co będzie zawierał program żywieniowy, który od was otrzymam? Otrzymasz ok. 20-stronicową kartę dietetyczną zapisaną w PDF, która będzie zawierała:
  - ogólne zasady prowadzonej diety
  - krótką charakterystykę diety
  - tabelę z wykazem produktów zalecanych i przeciwwskazanych ( w zależności od specyfiki schorzenia, celu interwencji dietetycznej)
  - indywidualnie obliczone zapotrzebowanie energetyczne organizmu na składniki pokarmowe
  - wykaz produktów wchodzących w skład potraw, ilość produktu w gramach oraz dla większej wygody również w miarach gospodarczych
  - receptury potraw
  - porady dietetyczne dotyczące wprowadzania nowych nawyków żywieniowych, które ułatwiają dążenie do sukcesywnego odchudzania
 • Jak długo będę czekać na mój plan żywieniowy? Swój plan otrzymasz maksymalnie po 3 dniach roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie.
 • Czy mogę zamówić plan żywieniowy na 2 lub więcej tygodni? Tak, wówczas jedynie czas oczekiwania automatycznie jest dłuższy.
 • Czy mogę zamówić plan żywieniowy na 2 lub więcej tygodni? Tak, wówczas jedynie czas oczekiwania automatycznie jest dłuższy.
 • Czy muszę odpowiadać na wszystkie pytania zawarte w formularzu zgłoszeniowym? Tak. Pytania zostały tak skonstruowane, aby udzielanie odpowiedzi na nie zajęło jak najmniej czasu. Poza tym dbamy o Twoją prywatność. Formularz zgłoszeniowy trafia bezpośrednio do dietetyka, który Ciebie prowadzi. Dokładnie wypełniony formularz dostarcza dietetykowi wielu cennych oraz niezbędnych informacji i stanowi podstawę kompleksowej konsultacji dietetycznej online.
 • Czy w razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości mam możliwość skontaktowania się bezpośrednio z dietetykiem? Tak, na przykład drogą mailową.
 • Dlaczego taka cena? Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, uwzględniając potrzeby jego organizmu, stan zdrowia, stan fizjologiczny, preferencje pokarmowe (po wprowadzeniu zmian) i charakter pracy (zwróć uwagę na rzetelne wypełnienie formularza zgłoszeniowego, gdyż działa to na Twoją korzyść – mogę pomóc Ci w większym stopniu). Opracowana przeze mnie karta dietetyczna zawiera autorskie przepisy na ciekawe i smaczne potrawy. Jadłospisy tworzę z pasją.