Oczyszczenie twarzy

Dyskusje o kobiecych sprawach, problemach i wszystkim tym, co dla nas ważne!

Oczyszczenie twarzy

Postprzez fitgirl » 5 paź 2019, o 15:30

Hej. Oczyszczenie twarzy jest dla mnie bardzo ważne. Mam skórę trądzikową i zastanawiam się jak zapobiec temu by ona się nie świeciła. Macie swoje sposoby i dobre kosmetyki, które w tym pomagają?
fitgirl

Re: Oczyszczenie twarzy

Postprzez kalina0 » 5 paź 2019, o 15:32

Ja na co dzień stawiam na naturalne kosmetyki i także oczyszczam twarz żelami, które mają odpowiedni skład. Teraz także jest dla mnie odkryciem rześki tonik lawenda Hildegard Braukmann. Po nim moja skóra jest matowa i dobrze oczyszczona. Pasuje mi ten kosmetyk, ponieważ jest skuteczny.
kalina0

Postprzez kaga77 » 7 lis 2019, o 17:50

Dobre kosmetyki to podstawa :) Fajne produkty ma Eveline, szczególnie ta seria Clean Your Skin. Mam żel do mycia twarzy 3w1 i peeling gommage do twarzy. Skuteczne a przy tym niedrogie,. Widziałam je tylko w hebe więc sądzę, że tylko tam mozna je dostać.
kaga77

Postprzez kafarka » 15 sty 2020, o 17:27

Nie znam kobiety, która zdecydowała się na profesjonalne oczyszczanie cery i nie była zadowolona. Na https://klinikamiracki.pl/hydrafacial/ poczytajcie, te zabiegi oczyszczają a przy okazji złuszczają stary naskórek. Dzięki temu usuwają przebarwienia i naprawdę dogłębnie nawilżają cerę
kafarka

Powrót do Kobiece sprawy