tabletki Feminam Libido czy działają

Dyskusje o kobiecych sprawach, problemach i wszystkim tym, co dla nas ważne!

tabletki Feminam Libido czy działają

Postprzez milenka865 » 10 sie 2019, o 09:14

Pytanie czy stosowałyście te tabletki feminam libido dla kobiet. Podobno bardzo podnoszą libido i ochotę na ...........
Jestem po ciąży i słabo u mnie ostatnio w tych sprawach. Mąż narzeka. Tutaj można poczytać o nich nie łatwo je kupić w Polsce http://www.tabletkilibidopankobiet.online/feminam-libido.html
milenka865

Re: tabletki Feminam Libido czy działają

Postprzez belatris92 » 15 wrz 2019, o 16:41

Wydaje mi się, że bardzo dobrą opcją jest sprawdzanie lekarstw na stronie ktomalek.pl, gdzie znajdziecie mnóstwo bardzo ciekawych informacji. Ja wyszukałem frazę: biovital ulotka i powiem wam szczerze, że można tam nawet sprawdzać czy lek jest dostępny w aptekach.
belatris92

Postprzez fasola » 30 wrz 2019, o 09:55

Nie znam takich tabletek, nie wiem jak one mogą wpływać na libido naprawdę. Wiem że ja miałam problem na jednych tabletkach antykoncepcyjnych. Musiałam zmienić koniecznie bo libido mi spadło do zera. Teraz mam belarę i jest duża różnica na plus. Ogólnie czuję się o wiele wiele lepiej, samopoczucie super i zero skutków ubocznych. Jak szukacie skutecznej i dobrze tolerowanej antykoncepcji to polecam.
fasola

Postprzez Amelka01 » 25 lis 2019, o 12:18

Myślę, że jednak ostrożnie trzeba dobierać takie tabletki. Najlepiej konsultując się z lekarzem. Niestety bardzo czesto jest tak ze przez takie metody mozemy sobie rozregulowac nasz cykl a to moze wplynac na nasz uklad rozrodczy. No i pozniej proby zajscia w ciazę bywają długie i męczące. W wiekszosci przypadkow powodami jest zaniedbanie organizmu pod wzgledem niedoboru witamin, jakichs schorzen geentycznych czy problemow z tarczyca itp. Warto wykonac szereg badan http://badanieprenatalne.com/ przed faktycznym zajsciem w ciaze.
Amelka01

Powrót do Kobiece sprawy