okna, drzwi gdzie

Luźne rozmowy na dowolne tematy.

okna, drzwi gdzie

Postprzez burnia » 24 lip 2019, o 08:57

Cześć,
Gdzie mogę kupić dobre i podkreślam na prawdę DOBRE okna do domu i drzwi. Najlepiej jakby to było w jednym salonie. Proszę o nazwy producentów chyba, że dacie namiar na taką firmę w Bielsko-Białej.
burnia

Re: okna, drzwi gdzie

Postprzez opska » 24 lip 2019, o 16:34

W Bielsko-Białej masz salon Vekal. Fajni ludzie, prawdziwi fachowcy więc szczerze doradzą Ci wszystko. My zamawialiśmy u nich okna i drzwi rok temu, jesteśmy bardzo zadowoleni. Zarówno okna jak i drzwi mamy z firmy Oknoplast są super jakości. Jeśli jesteś zdecydowana to radzę iść czym prędzej bo niedawno koleżanka w pracy mówiła, że udało jej zamówić w promocji okna, drzwi oraz rolety zewnętrzne w ekstra cenie. My rolet nie potrzebujemy bo mieszkamy na 3 piętrze ale w zeszłym roku jak zamawialiśmy okna i drzwi to i tak dostaliśmy fajną propozycję cenową.
opska

Postprzez burnia » 19 sie 2019, o 08:14

Hej Opska, dziękuję Ci bardzo za radę :) Faktycznie mają taką promocję i udało mi się z niej skorzystać. Wybrałam okna Pixel, do nich drzwi Elite z Aluhaus i rolety zewnętrze. No powiem szczerze, że ta promocja nam się idealnie trafiła i dzięki, że dałaś mi cynk. Już się nie mogę doczekać montażu. Powoli wybieram firanki :D
burnia

Postprzez Izabel » 19 wrz 2019, o 03:26

A mają swoje salony w innych miastach również albo możliwość zamówienia przez stronę sklepu internetowego? Właśnie kończymy powoli kolejny etap budowy i muszę wybrać wytrzymałe drzwi wejściowe oraz okna. Zależałoby mi również na transporcie na teren budowy, bo sama nie dysponuję samochodem sporych gabarytów. Na co zwracałaś uwagę podczas wyboru? Podrzucisz jakieś dobre rady? Byłabym bardzo wdzięczna.
Izabel

Postprzez kaga77 » 19 wrz 2019, o 15:38

Jeśli chodzi o drzwi to polecam ofertę polskiego producenta, firmy Kris Drzwi https://kris-drzwi.pl/. Robią świetne jakościowo drzwi drewniane na zamówienie, realizują też te bardziej nietypowe projekty. Niewygórowane ceny, terminowe dostawy, usługa montażu. Ja skorzystałam i teraz mam w domu piękne dębowe drzwi :)
kaga77

Postprzez Amelka01 » 11 paź 2019, o 07:55

Odnośnie wyboru okien - z pewnością warto wybrać okna o dobrych parametrach izolacyjnych. Od tego zależy ile ciepła będzie uciekać z mieszkania. Najlepiej postawić na okna o niskim współczynniku przenikania ciepła. Takie okna znajdziecie w ofercie podglądowej producenta okien PCV firmy Ekoplast z Krakowa https://ekoplast-group.com/pl/ produkty/okna . Firma ta specjalizuje się w produkcji okien z pcv a także aluminium. Do wykonania okien używają bardzo dobrych materiałów, co gwarantuje wysoką jakość gotowych produktów.
Amelka01

Powrót do Hyde Park