Jak dbacie o urodę?

Rozmowy na temat dbania o urodę - co robić, aby pięknie wyglądać. Zabiegi, maseczki, suplementy, balsamy... O tym wszystkim rozmawiamy tutaj.

Re: Jak dbacie o urodę?

Postprzez Natan » 2 mar 2018, o 12:42

Od czasu do czasu warto wybrać się do jakiegoś dobrego salonu kosmetycznego. Nie potrzeba do tego dużego nakladu gotówki. Widziałam, że tutaj http://elite-kosmetologia.pl/o-nas/ , specjaliści wykonują takie zabiegi w nie duzych kwotach. A zobaczysz jak sama ze sobią lepiej się poczujesz.
Natan

Postprzez Barubea » 14 mar 2018, o 10:23

salon owszem, ale raczej sporadycznie
Barubea

Postprzez Meggi » 21 mar 2018, o 09:13

Myślę, że najlepiej kupować dobrej jakość też kosmetyki, jeżeli się malujemy. Nie znanej marki czasami mogą być szkodliwe, źle wpływać na cerę. Dlatego ja preferuje kupować w dorgerii online Puderek, bo wiem że mają tam produkty najwyższej jakości. Nawet znalazłam świetny zestaw pędzli do makijażu https://puderek.com.pl/pedzle-jessup/55 ... ijazu.html wykonanych z babusa i syntetycznego delikatnego włosia.
Meggi

Postprzez zdrowaśkowa » 12 maja 2018, o 19:46

Stosowanie dobrych kosmetyków na pewno przełoży się na urodę lecz muszą być na prawdę dobrej jakości . Dla mnie dobrym sposobem na poprawę urody to jest stosowanie kremu Remescar na worki i cienie pod oczami. Żadne tam zabiegi czy wstrzykiwanie sobie kwasu nie jest dla mnie, bo efekt mizerny a czasem jeszcze gorszy niż było wcześniej sądząc po niektórych 'paniach'. Ale kto co lubi
zdrowaśkowa

Postprzez Dobik » 16 maja 2018, o 11:56

Najważniejsza jest codzienna pielęgnacja skóry i włosów :) Czasami ciężko jest wyrobić sobie nawyk codziennego balsamowania, czy nakładania odżywki - znam to z autopsji :D Ale warto, bo uwierzcie, że po niedługim czasie odczujecie różnicę i zaczniecie czuć się po prostu świeżo i dobrze. Ja sama używam kosmetyków Vichy, zaczynając od kremów, przez maseczki, szampony itp. Długo szukałam dla siebie odpowiednich produktów, ale już od dłuższego czasu to właśnie tym jestem wierna.
Dobik

Postprzez tancerka » 17 maja 2018, o 19:38

Dbanie o urodę nie jest takie proste jakby się wydawało,trzeba sporo samozaparcia by każdego dnia,skrupulatnie nakładać kremy,wklepywać balsamy w skórę.Jednak kobiety chcąc być piękne,nie narzekają,ale wybierają to co w kosmetykach najlepsze.Naturalne składniki i bezpieczeństwo to najwyżej cenione atuty.Ostatnio na jednym z blogów polecano kremy,balsamy a nawet serum stworzone specjalnie dla kobiet w ciąży https://www.mustela.pl/porady/jestes-w- ... ty-w-ciazy
Nawilżają skórę,chronią i odżywiają,sprawiając,że każdego dnia kobiety czują się zadbane.
tancerka

Postprzez prawka » 27 maja 2018, o 13:05

Mnie ciekawi, czy ktoś z was chodzi do kosmetyczek na różnego rodzaju zabiegi? Jeśli mam być szczera, to ja nigdy nie byłam w salonie urody, ale ostatnio koleżanka poleciła mi http://abdesign.wroc.pl/salon-urody/ we Wrocławiu. Mają tam szeroki zakres usług, na przykład bardzo fajne zabiegi nawilżające na twarz. Co o tym sądzicie?
prawka

Postprzez Kathy » 13 cze 2018, o 11:51

Ja postanowiłam zadbać o coś, czego niestety nie było sposób ukryć i co stało się w pewien sposób moim kompleksem. Dlatego zdecydowałam się na usuwanie cieni pod oczami w jednym z łódzkich gabinetów. Zabiegu się nie bałam, bo słyszałam świetne opinie, poza tym - żel na bazie kwasu hialuronowego ma to do siebie, że układa się i dopasowuje pod powierzchnią skóry i nie ma ryzyka, że powstaną jakiekolwiek nierówności. Powiem wam, że czuję się teraz o niebo lepiej :)
Kathy

Postprzez Julia02 » 15 cze 2018, o 12:51

Dbanie o urodę to nie tylko codzienna pielęgnacja, ale także utrzymanie odpowiedniego poziomu witamin w organizmie, które mają pozytywny wpływ na kondycję naszej skóry, włosów i paznokci :) Sama na sobie zauważyłam oznaki niedoboru biotyny, moja skóra zrobiła się sucha i matowa, a paznokcie łamały się tak, że nie byłam w stanie ich zapuścić. Wiem, że tzw. "witamina piękna" znajduje się w żywności, jednak w przypadku abiotynozy warto sobie pomóc chociażby jakimiś suplementami diety, np. takimi jak pastylki Zdrovit https://www.apteka-melissa.pl/produkt/z ... 17435.html :)
Julia02

Postprzez Paulinka25 » 29 cze 2018, o 20:44

Ja przede wszystkim zawsze robię demakijaż przed snem, choćby się waliło i paliło muszę zrobić bo nie zasnę, zresztą uważam to za najważniejsza podstawę pielęgnacji. Używam do tego emulsji micelarnej cetaphil, super zmywa makijaż i nawilża skórę.
Paulinka25

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zdrowy wygląd i uroda