Problemy z sercem

Utrwalanie zdrowego stylu życia i zdrowych nawyków w życiu codziennym.

Problemy z sercem

Postprzez literalnie1290 » 19 cze 2017, o 06:43

W przypadku zdrowia to serce jest najistotniejsze. Gdy jest zagrożone, należy mu się najlepsza ochrona. W Poznańskiej Klinice Serca taką opiekę uzyska - zdiagnozują tam problem i podejmą się leczenia. Twoje serce będzie w rękach profesjonalistów, którzy mają ten fach w małym palcu. Zaopiekują się Tobą. Nie będą się odnosić jak kolejnego pacjenta. Dla nich staniesz się najważniejszy. Bo o Twoje serce tu chodzi. A serce to życie. Po szczegóły zajrzyj na http://www.klinikapoznan.pl
literalnie1290

Re: Problemy z sercem

Postprzez kardiopoz » 19 cze 2017, o 07:38

Rzeczywiście masz rację, dziękuję bardzo za informację! Ja również ździebko przeszukałam i trafiłam na jeszcze inną klinikę: www.kardiochirurgpoznan.pl. Byłam tam ze swoim dziadkiem i zbadali go bez zarzutu! Potraktowano nas po ludzku, więc wyszliśmy stamtąd z uśmiechem na twarzy.
kardiopoz

Postprzez Martica » 5 wrz 2017, o 07:47

Problemów z sercem nie można lekceważyć. Tym bardziej, jeśli ma się w rodzinie kogoś, kto chorował. Ja regularnie chodże na badania serce do Progress Clinic http://progressclinic.pl/konsultacje-ze ... kardiolog/ . Na mijescu mozna wykonać holtera, echo i skonsultować się z lekarzem.
Martica

Postprzez lukrecja » 19 wrz 2017, o 11:15

Problemy z sercem to nie przelewki. Mój ojciec jest po zawale i o ile jest już lepiej, to jednak nie wrócił do pełni sił i nie może podjąć się pracy zawodowej. Skorzystał jednak z programu jaki oferuje łódzki szpital Bonifratrów, mianowicie uczęszcza na darmową rehabilitację w warunkach ambulatoryjnych. Po ukończeniu cyklu z dużym prawdopodobieństwem będzie mógł już normalnie funkcjonować i wróci do pracy
lukrecja

Postprzez annmarie » 31 sty 2018, o 08:17

Przy wszelkich problemach z sercem czy ciśnieniem trzeba być stale pod opieką dobrej klasy specjalisty. Jeśli mieszkasz w Katowicach to mogę polecić poradnię kariologiczną w GeoMedical http://www.geomedical.pl/. Poza konsultacją jest też możliwość wykonania badań takich jak EKG czy holer. Dość szybkie terminy i bardzo doświadczeni lekarze. Znacie to miejsce ?
annmarie

Postprzez triniti » 1 mar 2018, o 16:00

Z sercem nie ma co ryzykować, bo nie trudno o tragedię. Ja od razu jak zauważyłam że coś jest nie tak to zaczęłam stosować suplementy wzmacniające - https://eapteka.pl/kategorie/serce-i-kr ... jace-serce serce mamy tylkko 1 i musi z nami wytrzymać jak nadłużej :)
triniti

Postprzez fasola » 25 mar 2018, o 08:31

Trzeba się koniecznie przebadać, z sercem nie ma żartów! czasami jednak zaczyna dokuczać na tle nerwowym, ja tam miałam - serce kołatało, bolało mimo, że w obrazie kardiologicznym nic się nie działo. Za namową mamy zaczęłam pić Biovital tonik, ona od lat się nim wspomaga i na problemy ze zdrowiem nie narzeka. Rzeczywiście poczułam dość szybko poprawę, po dwóch tygodniach serce się zaczynało uspokajać. Nerwy? o wiele mniejsze, łatwiej mi panować nad stresem a dzięki temu i serce mocniejsze. Polecam spróbować jak macie podobnie. Tylko najpierw specjalista musi wykluczyć problemy z sercem jako narządem.
fasola

Postprzez Aquala » 16 kwi 2018, o 15:30

Żadnych problemów z krążeniem nie można lekceważyć. Jak szukacie dobrego kardiologa w Warszawie to polecam Wam mojego - dr Prejbisza z Rex Medica Sport. Jest naprawdę dobrym specjalistą.
Aquala

Postprzez Karas » 16 maja 2018, o 13:50

Problemów z sercem pod żadnym pozorem nie wolno lekceważyć. Z tego właśnie powodu polecam udać się do doświadczonego specjalisty, który będzie w stanie zdiagnozować daną dolegliwość. Polecam też zajrzeć na stronę centrum zdrowia http://somedical.pl/ i poczytać więcej na temat problemów kardiologicznych.
Karas

Postprzez bienka » 25 lip 2018, o 13:47

Odkąd pamiętam, zmagam się z kołataniami serca i nierównym jego biciem, a do tego wszystkiego mam niskie ciśnienie. Niby się to wszystko wyklucza ze sobą, ale nie u mnie. Kiedyś mi to tak dokuczało, że musiałam iść się przebadać do kardiologa, bo wiadomo, że jak serce, to od razu myśli się o zawale, udarze i innych nieprzyjemnych schorzeniach, które lepiej unikać. O dziwo, nie stwierdzono mi żadnych problemów z sercem, ale zajęto się moim brakiem żelaza. Faktycznie, odkąd je suplementuję, te problemy występują znacznie rzadziej, ale wciąż się pojawiają.
bienka

Następna strona

Powrót do Zdrowie na co dzień