Problemy z sercem

Utrwalanie zdrowego stylu życia i zdrowych nawyków w życiu codziennym.

Re: Problemy z sercem

Postprzez sasha » 10 sie 2018, o 12:20

Problemy z sercem miewa coraz więcej osób. Od drobnych kołatań, po duszności i nawet niewydolność. Medycy próbują walczyć z tym trendem, ale to od pacjentów zależy, jak będzie wyglądało ich życie. Gdy już problem jest na tyle duży, że wymaga leczenia, trzeba pamiętać o dostępnych na rynku rozwiązaniach, które dobrze uzupełniają standardowe leczenie. Przykład to tlenoterapia dla osób z dusznościami, którą można wykonać koncentratorami tlenu typu http://oterapia.pl/oferta/przenosny-koncentrator-tlenu-olv-b1 w domowym zaciszu.
sasha

Postprzez kkukka » 10 wrz 2018, o 14:04

a w Warszawie znacie jakiegoś dobrego kardiologa? moze byc prywatnie.
kkukka

Postprzez Andii » 14 wrz 2018, o 14:44

tez mam problemy z sercem
Andii

Postprzez Mazdan » 14 wrz 2018, o 14:45

kkukka napisał(a):a w Warszawie znacie jakiegoś dobrego kardiologa? moze byc prywatnie.

Ja leczę się u doktora Prejbisza w Rex Medica Sport. Mają na miejscu w przychodni oczywiście EKG i inny sprzęt do badań. U mnie to już wrodzone dolegliwości, leczę się u doktora regularnie i sobie chwale, dobrym specjalistą jest.
Mazdan

Postprzez miller » 19 wrz 2018, o 12:34

Ja mam problemy z kołataniem serca - od stresu, arytmii i niedoborów żelaza. Niepokoi mnie to za każdym razem, gdy się pojawia, byłam z tym nawet u kardiologów, ale każdy miał genialne wręcz rozwiązanie - nie stresować się. Łatwo im mówić... Ale zmotywowało mnie to do zapisania się na jogę, która podobno świetnie redukuje stres, więc ciekawa jestem, czy to coś da.
miller

Postprzez peridot » 25 paź 2018, o 12:40

Choroby serca to najwyraźniej znak naszych czasów, bo co i rusz słyszę, że ktoś poszedł do kardiologa, ktoś ma za wysokie ciśnienie, a to ciśnieniomierz w dobrej cenie. Ja też zaczęłam mieć z tym problemy, gdy doszło mi w pracy więcej stresu, a z reguły jestem niskociśnieniowcem. Dlatego też każdy skok ciśnienia w skroniach boleśnie odczuwam, mam wieczorami kołatania serca. Niestety, nie potrafię zredukować stresu, bo jestem takim typem człowieka, który przejmuje się wszystkim aż za bardzo.
peridot

Postprzez karola67 » 8 lis 2018, o 09:51

Moja babcia ma problemy z sercem, dlatego aby zapewnić jej jak najlepszą opiekę medyczną, poszukuję dla niej dobrego kardiologa, najlepiej z Łodzi. Bardzo dobre opinie słyszałam o tej poradni: http://melissamed.pl/kardiolog. Jednak nie wiem do którego konkretnie lekarza zapisać babcię. Czy ktoś z Was się tam leczy i może mi pomóc? Z góry dziękuję.
karola67

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie na co dzień